1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
Armands

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13000

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-20, 12:05   Temat: Czerniak
Bella Vita napisał/a:

Armands, Dziękuję mam nadzieję że też mi się uda szybko dostać na tą wizytę .Pewnie i tak najpierw muszę mieć wyniki wyciętego węzła ze by jakaś konsultacja mogła się odbyć Mam pytanie czy na leczenie kwalifikują się ludzie po wycięciu węzłów chłonnych jak będzie wszystko ok czy trzeba mieć przerzuty na organy odległe ?


Zdecydowanie trzeba mieć dokumentację z wcześniej wykonanych badań. Moja mama miała grubości książki. Za ksero z poświadczeniem zgodności z oryginałem zapłaciliśmy chyba ok. 80 złotych/ za egzemplarz, a i tak potraktowano mamę ulgowo.Niestety jej historia zmagania z czerniakiem to już 9 lat, stąd tyle papierów.
Oczywiście możesz spróbować z tym co masz, najwyżej doktor poprosi o dodatkowe badanie, czy dowiezienie dokumentów na kolejna konsultację.
Co do szczegółów o które pytasz, to wybacz, ale nie jestem kompetentny aby odpowiedzieć.
Doktor jest całkiem sympatyczny, taki przystojniak... a co najważniejsze, to fachowiec.

Pozdrawiam
Armands
  Temat: Czerniak
Armands

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13000

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-20, 09:51   Temat: Czerniak
Bella Vita, doktor Jacek Mackiewicz jesz szefem oddziału Onkologii Klinicznej i Doświadczalnej w Szpitalu na Grunwaldzkiej.
To kompetentny i dobry lekarz, specjalista od spraw trudnych. Konsultuje przypadki pacjentów z całej Polski. Stara się wszystkich przyjąć, często nawet nieumówionych na konkretny dzień.
Własnie on zakwalifikował moją mamę do leczenia Nivolumabem, czyli lekiem imunoonkologicznym.

Życzę Ci powodzenia

Armands
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group