1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BOJE sie Raka
Anulka0207

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6349

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-21, 19:44   Temat: BOJE sie Raka
Panicznie boje sie tej choroby..w wieku 35 lat,zmarł na nia moj tata (ziarnica zlosliwa,rak pluc) bylam wtedy dzieckiem, niewiele rozumialam..5 lat temu mialam operacje usuniecia guzka piersi,na szczescie (rece do Boga) okazalo sie,ze to guz liściasty lagodny..3 lata temu, mojamama zachroowala rak macicy (bylo nieciekawie,ale wyleczona ,żyje i ma sie cudownie)
teraz choroba dopadla moja tesciowa,rak piersi..narazie po operacji zachowawczej piersi i czekamy na dalsze ;leczenie)
wszedzie ten RAKKKK, boje sie panicznie...gdy cos mnie zaboli, moje mysli sa wylacznie,a moze to rak...
ostatnio,zachorowalam na nadzerke jezyka, moje pierwsze zachowanie,to wyszukiwanie w google rak jezyka..i panika!! a moze to rak....a moze to wlasnie rak jezyka...boli mnie teraz biodro, lekarz mowi,ze to korzonki, ale nie..eeeee przeciez moje myslelnie juz kieruje sie,a moze to rakkkk biodra..
Prosze,pomożcie mi, gdzie ja mam sie udac z ta panika, bo nie potrafie sie smiac i cieyszyc,gdzie wszedzie doookola slychgac...zmarl na raka, chory na raka...itd...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group