1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Anulinka12

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 73174

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-21, 23:47   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
evelinaswe, witaj kofffana, ja również poleciłabym w Polsce zakup septosanu i płukanie nim jamy ustnej. Poszperałam w necie i znalazłam to http://www.hormonalny.pl/...ak_w_ustach.htm nie do końca czytałam, sama się z tym zapoznaj, oby coś pomogło. :-(

Zdrówka Ci życzę i wyrzucenia tego paskudztwa z buzi.
Ania.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Anulinka12

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 73174

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-15, 00:59   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
No to się cieszę, że będziesz w Polsce:) Jestem z Lublina i do Darłówka-to zdeczka mam, jednak ...kurcze, kobiety, życzę Wam wspaniałego wypoczynku, mamuśka leci z Tobą, to cudownie, nie zajmuj się swoimi dolegliwościami teraz ...zapomnij o tym! weź pod skrzydła mamuśkę!

Razem spędźcie ten czas optymistycznie;) Chociaż u nas zimnota...no może coś się zmieni:)
Ewelinko! czekam na kontakt, a blog...jak teraz weszłam to odwiedziłam też kolejne, super sprawa:) chociaż uważam że na forum bardziej można pogadać i zrozumieć pewne sprawy, bo napisałaś że tam się wyżalisz..
rozumiem z jednej strony, to Twój blog i możesz tam pisać do woli, jadkk myślę, że ten temat również jest dobry.

Bardzo spodobał mi się Twój B, jak wrócisz z tych kolejnych Polskich w, opisz te nasze krajobrazy, nie choroby! bo masz już jeść WSZYSTKO!
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Anulinka12

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 73174

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-14, 23:46   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
evelinaswe, witaj, na początek powiem bez namysłu, że Twoja mamcia jest 'wystrzałowa' i 90 bym jej nie dała...no może 75, nie żartuję, moja ma 65 i się nie wiele różni :)

Kochana, nie patrz na świat w czarnych kolorach, nadal nie przeczytałam Twojego wątku, ale zaraz to zrobię, przede wszystkim cieszę się że wróciłaś z tych Polskich wojaży...hehe, czas najwyższy zająć miejsce w domu..prawda? Jak my to kobiety mamy... :)

Co do jedzonka nie znam się na tym( jeśli chodzi o taką chorobę...mogę się wyslowić na temat usunięcia zębów) , jednak że bardzo współczuję że to takie niewygodne, może po prostu miksuj sobie zupiki, krój na drobniutko kotlecika, nie wiem jak mogłabym Ci doradzić :( tak bardzo bym chciała :uuu:

Wiem, że radzić osobie która nie przeszła przez ten koszmar jest trudno, wręcz niemożliwie, ale bardzo bym chciała Ci pomóc w jakiś sposób, bardzo....bardzo...

Poczytam Twojego bloga, trzymaj się koffffana i obiecaj że będziesz pisała codziennie! bo mnie trochę zmartwiłaś tymi wojażami ;)

całuję:* :* Ania
  Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Anulinka12

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 73174

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-21, 00:41   Temat: Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
evelinaswe, witaj, weszłam na Twojego bloga, i przejrzawszy 2 stronki tak się popłakałam...że nie wiem co mam napisać :( te filmiki..to tak wiele dały mi do myślenia, są wspaniałe...

przepraszam, zaczęła czytać Twój wątek i ubrnęłam na 2 stronie jak weszłam na bloga...dlatego też nie mogę się wypowiedzieć na temat Twojej choroby, ale ten blog, też wspomnienia, te życzenia i....piosenka, fotki tak się popłakałam, jak głupia.
Świetna sprawa z blogiem. Poczytam Twój wątek w całości, i jeśli nie masz nic przeciwko, dołączę do dyskusji. W chwili obecnej życzę Ci dużo zdrowia, siły ducha do walki z tym GADEM.

pozdrawiam A.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group