1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chemioterapia niestandardowa
madziorek

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5677

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2010-01-15, 20:09   Temat: chemioterapia niestandardowa
Pixi mam podobne odczucia czytając prasę, ostatnio nawet rozmawiałam z koleżanką która ma już drugą wznowę chłoniaka ( przyjęła dwie dawki chemii niestandardowej co 5 lat) pierwszą sfinansował NFZ, drugą- odmówił. Wzięła pożyczkę hipoteczną na 65000zł, spłacała ją cała rodzina 5 lat, miała tyleż lat spokoju. Dwa miesiące temu spłacili ostatnią ratę. Pół roku temu jej mąż dowiedział się, że ma nowotwór tarczycy,a ona w poniedziałek wyczuła węzeł na szyi, zrobiła USG- wznowa.... Poznałyśmy się 7 lat temu- nasze córki to przyjaciółki od pierwszej klasy podstawówki, Anka jest cudowną kobietą, pomimo przeciwności jakże okrutnego losu, w tej chwili załamaną tym co się dzieję w NFZ, bo ktoś odbiera jej możliwość leczenia, życia i wychowywania dzieci...
To co powiedziała nawiązuje do tego o czym piszesz, z natury bardzo delikatna w obyciu Ania: ... pier....ole ten cały burdel, to zakrawa na holokaust, zasłaniają się dziećmi? leczenie do 18 roku życia?? i co, matka będzie patrzeć jak jej nie daj Boże 19 letnie dziecko będzie odchodzić bo się nie załapało na przedział wiekowy?? qres....wo i tyle, każda logicznie myśląca osoba powinna się nad tym zastanowić bo to nie jest różyczka, którą przechodzi się tylko raz, gdy jest się dzieckiem...
Mam nadzieję, że decydentom w tym kraju takie oszczędności nie wyjdą..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group