1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
owcaMarta

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 45220

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-11-28, 10:46   Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
bioaktiw,

Trzymam kciuki by Twoja mama nie cierpiała... Sama jestem w podobnej sytuacji.... I jedyne co jest dla mnie najważniejsze by.... by ją NIC nie bolało.... Serce rozerwane na milion kawałków dusza cierpi....oczy toną w łzach.... Strach przed tym co będzie... Z czym przyjdzie nam się zmierzyć bez naszych mam...Nasza życiowa podpora ....

:(

PRZYKRO MI!!!!
  Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
madziorek

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 45220

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-09-23, 19:37   Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
kai napisał/a:
madziorek, niestety jedno drugiego nie wyklucza, mój dziadziuś odchodził w mękach mimo morfiny i wspaniałej opieki
Kai wierzę, czasami niestety dawki morfiny nie wystarczają ( czasami podane są gdy ból już się rozwinie).
kai napisał/a:
stało przed nami całe życie tylko nowa kartka na stole z usg temu zaprzecza
niestety znam to z autopsji o 16 śmiech, żarty o 18 agonia. Do dziś mam wrażenie gdy układam się do snu, że swoim ciałem ogrzewam Jej coraz bardziej chłodne ciałko. I tęsknie jak wyrzucony z domu psiak.
  Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
madziorek

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 45220

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-09-22, 21:38   Temat: Meedycyna już nic tutaj zrobić nie może
kai napisał/a:
czekamy na umieranie..na cierpienie..na morfinę,na odchodzenie, na łóżko które stanie się nieomalże trumną, wygasające nadzieje,koniec naszego życia w tak nie ludzki sposób,

kai każdy z nas szuka lub szukał wiadomości jak pomóc w chorobie, trafił tu na Forum. Jest tu masa wiadomości również o tym jak pomóc w "odchodzeniu" . Nie można czekać na cierpienie i na morfinę, ponieważ jedno wyklucza drugie. Najpierw morfina - bez cierpienia, i nie koniec życia a oddanie ukochanej osoby w inne -lepsze ręce.
Polecam wszystkim artykuł, wywiad z moim ulubionym doktorem, naszym dobrym duchem.
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,2380051.html
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group