1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pieer45 - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 15067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-02, 22:14   Temat: pieer45 - komentarze
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak pytanie o status majątkowy pacjenta :shock:
Jeśli jesteś ubezpieczony to nikogo w 'państwowej służbie zdrowia' nie ma prawa obchodzić Twój status materialny!
  Temat: pieer45 - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 15067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 10:33   Temat: pieer45 - komentarze
pieer45, moja Mama miała robione RTG w sierpniu 2008 roku było czysto, w sierpniu 2009 guz był wielkości 7x8 cm. Jak to możliwe?? zastanawiała się mama, ja i..... lekarze. RTG, jak każde urządzenie diagnostyczne ( nie ma jeszcze na świecie urządzeń doskonałych) ma wady, wadą również jest robienie obrazu RTG tylko w jednej pozycji- standardowe skierowanie, zapominając o RTG bocznym.
pieer45, faktem jest, że nie ma leku na raka. Są jednak leki, które prowadzą do przedłużenia życia pacjentów onkologicznych.
Ściskam M.


[komentarz dodany przez: pieer45: 2010-08-25, 10:26]
Ja nie szukam wrogów tylko stwierdzam fakty.
Wiem że to jest twarda dyskusja.
  Temat: pieer45 - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 15067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 10:14   Temat: pieer45 - komentarze
pieer45, STOP STOP STOP, żaden z administratorów, moderatorów i forumowiczów, nie wyraża takich opinii. Co więcej, jesteśmy tu po to, żeby pomagać: znaleźć rozwiązania i to te najwłaściwsze, najlepsze dla pacjenta.Każde z naszych działań jest zgodne z zaleceniami Polskiej Unii Onkologii, jak również z uwagą śledzimy najnowsze doniesienia światowej onkologii, które staramy się w sposób dostępny i czytelny przekazać najbardziej zainteresowanym – pacjentom. Uwierz, że nikomu nie przychodzą takie myśli do głowy. Skupmy się na szukaniu rozwiązania dla Ciebie, takiego, które przyniesie więcej zysków niż strat- zgodnie z założeniami medycyny onkologicznej.

pieer45, nie poddawaj się oraz nie szukaj w nas wrogów, bo ich tu nie znajdziesz. :)
Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group