1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
madziorek

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12448

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 23:15   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Odbiegamy od tematu.... ale :)
ad.1) Tara jest współtwórcą forum, do dziś cennym adminem i współtwórcą Fundacji - osobą z własnej woli nie będącą w Zarządzie Fundacji- osobiście ubolewam nad tym faktem. Osoba o wielkiej wiedzy i takiej samej pojemności serducha.
ad.2) fakt, moderatorzy i ich robota to........ niewymierna, niezastąpiona praca,dla nas,dla chorych. Należą się fanfary, ale... czy oni to robią dla fanfar? nie.... Forum to również ich dzieło, kontynuacja zamierzeń DSS. Za co w imieniu Zarządu -dziękuje.
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
madziorek

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12448

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 14:28   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad napisał/a:
Czy zdeponowałaś Ty, lub ktokolwiek inny, fundusze gwarantujące istnienie forum niezależnie od decyzji obecnych właścicieli?
właścicielem naszego forum do czasu zaistnienia w świetle prawa Fundacji była DSS to jej praca, jej dziecko- teraz forum jest własnością Fundacji i jak dotąd wszystkie nasze działania, opłaty, promocje to zasługa naszych prywatnych portfeli. Jako Zarząd zdecydowałyśmy o tym, iż pacjent lub osoby z rodziny-uczestniczące aktywnie na forum, nie powinny być obciążone świadomością związaną z kosztami -bo nie po to tu przyszły. Tu na forum mają uzyskać pomoc, a Fundacja ma obecnie gwarantować istnienie forum. Jeśli, więc coś nas trzech, nie trafi jednego dnia :mrgreen: forum będzie istnieć.
A Ci z forumowiczów, którzy mogą i chcą, mają możliwość nas wesprzeć w działaniach http://www.fundacja-onkol...d=18&Itemid=209
Odnośnie zdeponowania środków, to osobiście wolę, żeby były one w obrocie, tak szybciej i co ważne większe generuje się zyski. A większy zysk to większe możliwości działania i pomocy potrzebującym.
Mrakad napisał/a:
Moim zdaniem fora onkologiczne powinny się wspierać, (nie powiem, że powinny się łączyć, bo może się to źle kojarzyć)
takie działanie również rozpatrywaliśmy, więc w razie czego..... nasze pw i maile działają.
Będzie nam bardzo miło pomóc.
Pozdrawiam M.
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
gontcha

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12448

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 01:09   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad,
To ja usunęłam wpis w SB. Szczerze powiem, że niezbyt do mnie przemawia robienie 'larum' na forum DSS z powodu zamknięcia Waszego forum. Przykro mi, że tak Was potraktowano i zapraszamy na DSS, ale to nie jest powód, by roztrząsać to na TYM forum. Jak sam napisałeś:
Mrakad napisał/a:
na DSS ich praktycznie nie ma
(prostatowców - dop. mój) - więc wspieram Was w utrzymaniu forum 'rak-prostaty' i trzymam kciuki za powodzenie. Jeśli zaś sie nie uda to jeszcze raz serdecznie zapraszam na forum DSS.

Niestety na fora tzw. prywatne, czy sponsorowane wpływ mają ich właściciele/sponsorzy...i reszta ogółu nie ma zbytnio nic do 'gadania'.

Mogę tylko zaręczyć, ze na DSS taka sytuacja się nie przydarzy!

Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group