1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-25, 22:17   Temat: Dzieci :)
edi, kaja115 - to Wasze latorośle chcą same zarobić trochę kasy chociaż - brawo dla nich, bo nie kazdy w ich wieku chce.
Mój jest na etapie 'braku poszanowania pieniądza i jego wartości' - tylko daj, kup, chce..bla,bla,bla :roll:
Wakacje ma chociaz wypełnione prawie na maxa. Jaki pisałam 'w bezwstydnych' - za tydzień pojedzie na obóz do Włoch, w drugiej połowie lipca planujemy rodzinny urlop nad naszym morzem, a w sierpniu dziadki wezmą jeszcze Juniora na Mazury (rozpuszczą mi go tam na maxa :shock: ).

Dzisiaj tak trochę markotnie było na zakończeniu roku - niby wakacje, laba, ale jednak smutne pożegnanie z wychowaczynią, pociąganie nosami..I nie tylko dziciakom i ich Pani markotnie było, bo zżylismy się bardzo...
  Temat: Dzieci :)
edi

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-25, 14:58   Temat: Dzieci :)
No cóż. Moi w pierwszy m-c siedzą w domu-może pojada na kilka dni do prababci pooddychać wiejskim powietrzem. A w sierpniu idą do pracy. Co prawda chcieli iść w lipcu żeby sobie na drugi miesiąc wakacji zarobić ale nie udało się wiec idą w sierpniu. Zawsze trochę kasy im woadnie na swoje wydatki. Starszy chce sobie w rowrez ramo wymienić i coś tam jeszcze.
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-25, 00:21   Temat: Dzieci :)
Otwieram wątek, bo w wielu dyskusjach przewija się temat 'naszych milusińskich', więc może tutaj pogadamy o tych najmłodszych i trochę strarszych latoroślach?
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 23:26   Temat: Dzieci :)
banialuka napisał/a:
jak ja bym miała wybór - nasze morze a Włochy- to rzecz jasna że wybrałabym Włochy,


hihihi - zwłaszcza jak wyjazd sponsorują dziadki :mrgreen:

Spokojnej nocy Marzenko
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 23:08   Temat: Dzieci :)
banialuka napisał/a:
gontcha a Ty nie masz pietra że wyjedzie tak daleko sam?


Nie mam (o dziwo) - młody chce bardzo (zamiłowanie po mnie ma chyba ;) ), jeden z opiekunów to nauczyciel z miskowej szkoły i sporo dzieci tez z jego szkoły jedzie. Przyżyłam juz szkolne wycieczki, w tym zieloną szkołe ostatnio - dał rade, więc co tu się martwić? Szczerze to za 2 tygodnie we Włoszech, a 2 tygodnie nad naszym morzem kolonia praktycznie to taki sam koszt to ja wolę słoneczną Italię - gwarancja pogody, atrakcji i pozna kawałek świata. Obóz będzie koło Rimini, ale w planie jest: Wenecja: park 'Italia w miniaturze' i wiele innych atrakcji.
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 22:50   Temat: Dzieci :)
Ło - matko - mój ważył 12 kg jak miał roczek...żarł i spał :mrgreen: teraz ma na liczniku 46 kilo :shock: Za tydzień wyjeżdża na obóz do Włoch - będę miała WAKACJE :lol: a młody zaliczy wycieczkę 'życia'
  Temat: Dzieci :)
gontcha

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10990

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 22:42   Temat: Dzieci :)
banialuka - nie tak 'mały' 8-) facio jest żerty to i spory :mrgreen: Podobny tak 'po połowie' i do mnie i do męża.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group