1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
owcaMarta

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-29, 18:56   Temat: nowotwór opłucnej prawej
Emi... Ja tylko nie mogę pojąć,że to tak szybko....że tak szybko ją straciłam! A teraz... gdy wiem,że jej nie ma... gdy czekam co noc by przyszła... JEJ NIE MA! Nie chcę wiele-chcę żeby pokazała mi się,że się odezwała. A jej nie ma. Boję sie,że ją zawiodłam. I teraz mama nie chcę pamiętać o mnie. To boli. Boli każdy dzień bez niej.Dałam jej zdjęcie do kuchn-tam było nasze miejsce. Centralne miejsce domku. Wszystko tam robiłyśmy razem. Dziennie zapalam tam świeczkę.... Zasypiam z myślą o niej... A mama?! Jej nie ma... :(
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
owcaMarta

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-26, 07:46   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***, Serce mi płacze gdy czytam Twe posty... Nie wiem jakbym żyła po stracie towarzysza życia... :( Każda śmierć jest inna, po stracie każdej osoby czujemy inny ból, lęk, rozpacz, gniew...

Nadal nie radzę sobie po odejściu mamy.... Nadal jest to dla mnie nie realne, że jej już nie ma.

Mam nadzieję, że w miarę możliwości te Święta przemijają Ci w spokoju.
Przytulam Cię do serca...
:( Buziaki
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
owcaMarta

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-22, 11:08   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***,



PRZYKRO MI.... Tak bardzo mi przykro....

Niech spoczywa w spokoju a aniołowie niech się Nim opiekują....

Trzymaj się Kochana....

[*]
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
owcaMarta

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-15, 10:56   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***,

:( Przykro mi.... U nas na szczęście mamcia nie męczyła się długo. Morfinę podawałam przez jedną dobę,ale była z nami bardzo krótko...

Nie ma nic straszniejszego niż patrzenie jak nasi bliscy odchodzą w męczarniach. To jest nie ludzkie... Jeżeli już muszą odejść powinni odejść bez bólu. Dlaczego każdego dnia muszą cierpić bardziej.......... :?ale?: :?ale?:

Bądź silna... Ściskam :*
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
madziorek

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-24, 20:24   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***,
Potwierdziły się przypuszczenia lekarzy, jest to międzybłonniak złośliwy typ nabłonkowy.Określony i potwierdzony calretyniną - najczulszym z markerów określających MO.
Pozdrawiam M.
  Temat: nowotwór opłucnej prawej
madziorek

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 47338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-28, 21:08   Temat: nowotwór opłucnej prawej
emi***, czy to cały opis PET?? czy tylko wniosek?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group