1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz mieszany ślinianki
edi

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 26665

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-10, 13:30   Temat: Guz mieszany ślinianki
Dawid nie panikuj na zapas tylko zrób biopsję,odbierz wynik i wtedy bedziesz myslał co dalej. Nie zakładaj od razu najgorszego. Nie każda zmiana,guzek czy plamka musi być od razu zmiana nowotworową. Nabierz troche dystansu do tego wszystkiego. Pewnie teraz sobie myslisz-tak,łatwo im pisać-nie panikuj,poczekaj itp. a ja mam stracha. To normalne-kazdy na twoim miejscu pewnie by sie bał. Ale w tej chwili najważniejsze jest ustalenie co dokładnie Ci dolega i podjecie potem dalszych kroków.
A tak na koniec trochę żartobliwe. Moja siostra jest straszną hipochondryczką. Jak ją tylko coś zaboli od razu twierdzi ze ma raka. Kiedyś zadzwoniła do mnie z płaczem i mówi mi że chyba umiera, na pewno ma raka kości bo jej coś w stawie barkowym przeskakuje jak rusza ręką. I pyta co ma zrobić bo sie boi. Wiec jej mówię-idź do kwiaciarni,kup worek ziemi,zmieszaj z wodą,zrób błoto i się nim obłóż. Siostra pyta -I to pomoże???A ja jej mówię-nie wiem czy pomoże ale sie do ziemi przyzwyczaisz. Siostra wybuchnęła śmiechem i od tego czasu trochę mniej panikuje i juz nie pyta mnie co zrobić w tak błahych sprawach bo wie co jej poradzę. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam tym co napisałam :) To taki żarcik dla rozładowania napiecia i stresu u Dawida:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group