1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Aniaha

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-21, 18:36   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Droga Aseret
maly oftopik, ale taki malutki

Na tym forum nieraz zostaly zauwazone niedopatrzenia w leczeniu. Z czego wynikaly? Mozemy sie tylko domyslac - przeciazenie lekarza, bledy systemu. Ale na pewno nie celowe szkodzenie pacjentowi.

Nie zachecam Cie do sprzeciwiania sie kochanej osobie. Mysle jednak, ze jemu samemu byloby lzej, gdyby zdolal odpedzic od siebie te zle mysli. Doktorek nie musi byc chodzaca grzecznoscia (oczywiscie gdyby byl, byloby super), bo fakt, latwiej nam wierzyc milym i uprzejmym.

Strach przed bledem lekarza, pielegniarki czy nawet sprzetu towarzyszy caly czas choremu. Sama wgapialam sie ciagle w wezyki od kroplowek, czy za duzo powietrza sie w nich nie zbiera ;) . Warto sprobowac to przekuc na konkretne pytania i odpowiedzi, by wiedziec wiecej, to poglebi poczucie bezpieczenstwa meza. A podejrzewanie lekarza o zle intencje, zwyczajnie bedzie Was niszczylo.

Ech droga asereT, biedni jestescie, Wy, najblizsi pacjentow. Jak miedzy przyslowiowym mlotem i kowadlem. Duzo sily zycze :flower:
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Aniaha

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-21, 15:42   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
asereT napisał/a:
agamaz ja też mam im duuużo do powiedzenia, czy wręcz wykrzyczenia, ale mąż mnie stopuje, boi się, że może się na nim "zemścić"...np przy planowaniu dawki chemii,
:shock:
asereT napisał/a:
czy w inny sposób,


asereT, nie wierze, ze w to wierzysz.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Aniaha

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-03, 12:39   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Drodzy forumowicze,

Chcę zaznaczyć, że temat asereT, usunięty został przez przypadek i niedopatrzenie z mojej strony, za co bardzo przepraszam.

Mam nadzieję, że Teresa zostanie z nami i że
kama napisał/a:
wszystko będzie składało się w całośc stopniowo,a ten kto czyta twój wątek połapie się bez problemu
ściskam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group