1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zrobić COŚ
Aniaha

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-11-12, 00:48   Temat: Zrobić COŚ
Polu, potrzeba jest w naszych sercach wielka :mrgreen:
A serce boli i zal sciska, bo wiekszosc ofiar "mojego raka" (RSM) jest do unikniecia...

Witaj Mario, my tu niby wielkie Wojowniczki, ale same tez sie boimy. Najwazniejsze, zeby ten strach nie zawladnal calym naszym zyciem, a jak sie uda go przekuc na cos pozytywnego, to juz bedzie calkiem super :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Zrobić COŚ
Aniaha

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-11-02, 14:38   Temat: Zrobić COŚ
nie o to chodzi, żeby sie chwalic :oops: , po prostu cieszę się, że kilka osób ktore lubię jest poza zasięgiem raczyska :mrgreen: (przynajmniej na kilka lat) :--:

Podoba mi się, co robi na swoim blogu nasza forumowa Pola. Także u niej działa potrzeba, by robić COŚ :mrgreen:
  Temat: Zrobić COŚ
Aniaha

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13153

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-11-02, 13:29   Temat: Zrobić COŚ
Czasami między wierszami, czasami wprost, "przetwalniki" wyrażają chęć zrobienia CZEGOŚ dla ogółu (chorych, zagrożonych chorobą, bliskich, dalszych itd.). Szuka się grup, w których można podziałać, pomóc. Lub chociaz uwrażliwić ludzi z otoczenia.
Wiem, że to niewiele, ale usmiecham się szelmowsko, gdy o tym myślę - zagoniłam już chyba wszystkie Polki w kraju afrykanskim na cytologie :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group