1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy, wznowa nowotworu w szóstym roku
Aniaha

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7198

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-03, 22:41   Temat: Rak szyjki macicy, wznowa nowotworu w szóstym roku
Wami,

Twoj post przerazil mnie. Wznowa po stopniu 0 - rzadkosc - i do tego po ponad 5 latach... Przerazil, bo ja jastem "po" stadium IB. Ale nie o mnie tu chodzi.

Szczesciem w tym wszystkim jest, ze nadal masz bardzo wazna sciezke do wykorzystania, pod postacia radioterapii. Mysle, ze za jakis czas dostaniesz od madrzejszych ode mnie wyczerpujaca odpowiedz; prawdopodobnie dopytaja Cie o badanie, ktore robilas.

Podczas brachyterapii jelito grube jest mniej narazone na naswietlanie niz w przypadku teleterapii. Nie wiem, czy roznice w budowie morfologicznej maja tu jakis znaczenia, chyba bardziej fakt, ze wczesniej zostala przprowadzona histrektomia.

W internecie znajdziesz latwo wszystkie wskazania i przeciwskazania przy naswietlaniach. Dodam od siebie, ze dobrze oslaniaja jelito grube siemie lniane, kisiel. Zeby oszczedzic ten organ trzeba unikac surowych warzyw i owocow, i ogolnie potraw wydymajacych.

Nie moze byc tak, ze lekarka nie odpowiada na Twoje pytania i jest wyraznie nimi zirytowana. Doradzanie zmiany lekarza uwazam za zbyt ingerujace z mojej strony, ale hm... na Twoim miejscu zastanowilabym sie nad tym. Ty po prostu musisz znac pytania na te odpowiedzi. Moze wiec pomoze Ci spisanie pytan i przyjecie postawy - nie wyjde dopoki sie nie dowiem - lekarz widzi kartke, widzi Twoja deteminacje.
Trzymam kciuki, powodzenia

[ Dodano: 2010-06-03, 23:14 ]
oczywiscie mialam na mysli, ze - musisz znac odpowiedzi na te pytanie, a nie jak napisalam - pytania na odpowiedzi
przepraszam <idiota>
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group