1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Radi - komentarze
Ania_A

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-22, 00:22   Temat: Radi - komentarze
Gratulacje !

:flower: :flower: :flower:

la alej ASZEJ 3 !!
erdecznosci!

[ Dodano: 2013-01-22, 00:25 ]
Dla calej Waszej 3!!!

Serdecznosci,

Przepraszam,tak sie ucieszylam,ze stukalam bzdety w tym moim telefonie.

Ciesze sie! I niech BEDZIE DOBRZE!!!
  Temat: Radi - komentarze
Ania_A

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75565

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-20, 21:33   Temat: Radi - komentarze
Witaj Radi,

Znam wspaniałych ludzi, z których niektórzy przeszli piekło choroby nowotworowej, innym zostało to na szczęście oszczędzone. Oni też walczą z systemem i o nasze lepsze życie.

Można połączyć siły.

Już pisałam do Rak&Roll wyroluj raka. Mają inny profil, ale nie są zamknięci na żadne sugestie. Może warto tą drogą próbować - przecierać 'czarny szlak', niech go szlak ;) .
W USA działa Melanoma Research Foundation i jestem pewna, że DSS jest znane, na pewno DSS jest dużo lepiej zorientowane w tym co i jak i gdzie.
Ale z tego co zauważyłam, nie jest tak, że osoby z czerniakiem mają łatwy dostęp do leczenia, nie ma stowarzyszenia, fundacji, miejsca skupiającego i na tyle głośnego, by tę chorobę w świetle jupiterów przedstawić jako podstępnego killera.
Siedzimy tutaj cichutko, korzystamy z wielkiego wsparcia, wzajemnego i od moderatorów, ale nie może warto stworzyć miejsce dla speców od 'czarnego szlaku', czyli dla nas :) ?

Jestem w podobnej do Twojej sytuacji. Świadczeniowo i finansowo.
Co prawda czekam na wyniki H-P i wolę nie myśleć co będzie w razie konieczności walki...

Ale jedno jest pewne Radi - życie jest piękne, domyślam się, że tak jak Twoje dziewczyny :) , z których jedna uskutecznia czajuchy :) .
Jesteście cudni i posyłam promyk, ciepłą zieloną herbatę.

Niech będzie dobrze.
Tu trzeba takich front mena jak Ty. Ja to mocna w gębie jestem, ale zbyt nieśmiała, za mało w siebie wierzę.

Ófki (pozdrowienia)
A.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group