1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-16, 15:01   Temat: Rak tarczycy
Witajcie,
U nas już po wszystkim, Piotr czuję się dobrze. Operacja była w poniedziałek rano ok. 12.00 o 18 Piotr już sam wstał. Wypis do domku w czwartek rano. Operował go dr. Gałczynski, świetny i konkretny lekarz. Na razie jest ok, ma zrobić badania ( wapno ), 05.maj scyntygrafia.

Pozdrowienia, Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-01, 08:27   Temat: Rak tarczycy
Witaj Elu,

Biopsja została opisana tak ; w aspiratach erytrocyty liczne płaty brodawkowato rozrastającego się nabłonka z cechami cytologicznymi ,, carcinoma papillare thyreogenes 10/7 mm lobi dextri glanduale thyreoideae. Piotrek ma mikroguzka ,, to jest maleństwo,, tak powiedziała dr. Stachlewska która będzie go operowała. Maleństwo nie maleństwo ale pozbyć się drania trzeba. Początkowy termin był na 14-15 kwietnia, a wyszło nawet wcześniej. Też w grudniu lekarz powiedział ze czeka się 3 miesiące.

Pozdrawiam, Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-31, 15:30   Temat: Rak tarczycy
Ok, dziewczyny kochane bardzo dziękuję za informację. Jestem dobrej myśli, wiadomo że nerwy będą, pewnie że będę z nim jak najdłużej ,, biały personel,, pozwoli, chyba ze będzie chciał pobyć sam, też to zrozumiem, są telefony w razie czego możemy rozmawiać. Dzięki serdeczne i duuuuuużo zdrówka dla Was.

Pozdrawiam, Ania
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-31, 14:16   Temat: Rak tarczycy
Przypomniałam sobie Karolinko, Piotr ma być na czczo w niedzielę o 10.00 w szpitalu. Jak na czczo to znaczy że będą badania robione. Dokumenty wszystko przygotowane, leki co bierze też ma wziąć, na kartce też spisaliśmy wszystkie informacje, bo jest alergikiem a w nerwach to można zapomnieć. Teraz mam jeszcze pytanie, czy ja powinnam z nim zostać w niedzielę czy to bez sensu bo będą badania ?
Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-31, 12:43   Temat: Rak tarczycy
Badania, wywiad, podobno wszystko w niedzielę. Operacje są tam w poniedziałki i w czwartki. Wydaje mi się że jak maiłby mieć operację w czwartek, to by był przyjęty w środę.......... no już sama nie wiem........... A jak było u Ciebie Karolinko?

Pozdro, Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-31, 11:26   Temat: Rak tarczycy
Witajcie,
U nas już wiadomo; 06.03.14 Piotrek ma się zgłosić na 10.00 do przyjęcia. operacja 07.03.14. Jednak wyszło wcześniej, i dobrze. Torba do szpitala spakowana (ja się śmieję że czeka jak do porodu), ale nerwówka i tak jest. Ja się też denerwuję, ale jestem dobrej myśli.

pozdrowionka, Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-20, 14:27   Temat: Rak tarczycy
Dobrze Ronnie ze masz to już za sobą. Ja też jestem dobrej myśli, dzięki za informacje. Ja jestem upoważniona do informacji o stanie zdrowia w dokumentacji więc chyba nie będzie żadnego problemu.
Pozdrawiam Was serdecznie i dużo zdrówka życzę, Ania.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-20, 13:13   Temat: Rak tarczycy
To super wiadomość od Ciebie. Cieszę się że trafimy w dobre ręce. Mam jeszcze pytanko ; w jakich godzinach ja mogę tam przebywać po operacji itd.

Pozdrowionka, Ania
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-20, 12:42   Temat: Rak tarczycy
Bardzo dziękuję za wskazówki. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Wiem że chyba będzie go operować dr. Stachlewska. Tarczyca to taki mały organ a tak potrafi narozrabiać.....
Pozdrawiam serdecznie, Ania
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-20, 09:02   Temat: Rak tarczycy
Witajcie, mój partner zarejestrował się pod koniec grudnia, przewidywany termin operacji to ok. 14-15 kwiecień. Ale maja wcześniej zadzwonić. Jego endokrynolog skierowała go od razu na Ursynów, powiedziała że tam będzie miał już opiekę i kontrole, ponieważ również ma raka brodawkowatego tarczycy, ma mieć usunięta cała tarczyce, leki będzie brał na stałe. Potem ma mieć jodowanie. Bardzo dziękuje za szybka odpowiedz, czuje się spokojniejsza. Mam jeszcze jedno pytanko, czy po operacji mogę przy nim być aż się wybudzi, czy raczej nie jest to możliwe i wskazane, jak z jedzeniem po operacji ? Karolinax jak było u Ciebie ?

Pozdrawiam serdecznie Anka.
  Temat: Rak tarczycy
Ania4444

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 6805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-19, 12:54   Temat: Rak tarczycy
Witajcie,

U mojego partnera zdiagnozowano raka tarczycy.
W kwietniu ma mieć operacje usunięcia tarczycy.
Będzie operowany w szpitalu na Ursynowie w Warszawie.

Bardzo proszę o informacje czy ktoś z Was był w tym szpitalu jak go ocenia, oraz inne wszelkie informacje które powinnyśmy wiedzieć.

Z góry dziękuje, pozdrawiam, Ania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group