1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jelita grubego z przerzutami na wątrobę-stan ciężki
Ania 123

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3220

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-05-02, 23:14   Temat: Nowotwór jelita grubego z przerzutami na wątrobę-stan ciężki
Witam.
Pisze po troszkę za moją mamę, wyniki badań oraz jakiekolwiek inne info, będę dostała jeśli będzie potrzeba bo nie mam dokumentów przed sobą.
Kilka miesięcy temu u mojego Taty zdiagnozowano nowotwór jelita grubego. Ponieważ strasznie cierpiał, operacja usunięcia nowotworu została wykonana w trybie szybkim. Wycięty guz 35cm, założona stomia. Miał dochodzić do siebie w domu i czekać na info dot.chemii k, która miał zacząć jak najszybciej. W między czasie (nie zdarzył tego zrobić przed operacją) została wykonana tomografia, badania krwi i badanie wycinka z jelita. Po 6tyg od operacji, tata zaczął czuć się kiepsko, następne zaczął żółknąć. Został przyjęty do szpitala, miał mieć odbarczanie wątroby i chemie. W dzień kiedy miał mieć to wykonane, lekarze powiedzieli że stan jest zły i nie mają już pola manewru. Podobno wątroba jest cała objęta przerzutami, krąży to w krwi.
Tata mizernie w oczach, jest żółty od wątroby.
Czy są jakieś metody, takie "ostatnie deski ratunku", aby wątroba zaczęła sie trochę regenerować aby można było próbować z dalszym leczeniem?
Cokolwiek czego moglibyśmy się zaczepić aby działać i walczyć dalej...

Będę wdzięczna za jakiekolwiek pomysł!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group