1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: do Richelieu
AnetaM

Odpowiedzi: 202
Wyświetleń: 48109

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-26, 14:34   Temat: do Richelieu
sarenka napisał/a:
AnetaM napisał/a:
dziekuje za "poparcie". Przeciez nikogo nie obrazilam - tylko zapytalam wiec w zupelnosci nie rozumiem wypowiedzi Pana ROMANA. Mniejsza z tym - nie jest moim celem prowadzenia tutaj jakis dziwnych wywodów,
-ech,nie chciałabym żałować iż jak to napisałaś poparłam Cię.Również napisałam,iż nie chciałabym się mylić w odczytaniu Twoich intencji.
Anetko - Roman to jeden z najbardziej empatycznych i dobrego serca forumowiczów.Jak trochę z nami pobędziesz,sama to zauważysz :)

mam taka nadzieje :-)
  Temat: do Richelieu
AnetaM

Odpowiedzi: 202
Wyświetleń: 48109

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-26, 12:21   Temat: do Richelieu
witam,

dziekuje za "poparcie". Przeciez nikogo nie obrazilam - tylko zapytalam wiec w zupelnosci nie rozumiem wypowiedzi Pana ROMANA. Mniejsza z tym - nie jest moim celem prowadzenia tutaj jakis dziwnych wywodów, tylko pomoc tacie.

Pzdr!

sarenka napisał/a:
roman1130, -nie denerwuj się.Ja zaistniałam na tym forum,bo znalazłam wpis osoby chorej na raka slinianki i chciałam jej pomóc,opisując chorobę mojego brata,który notabene mimo upływu lat po uciążliwym leczeniu ma się całkiem przyzwoicie i też dość długo nie mogłam zrozumieć jak to forum działa.Ba,z rumieńcem na licu przyznaję,że dopiero DSS pisząc do mnie na pw.sprawiła,że zrozumiałam gdzie jestem.
Ja ten akurat wpis AnetaM, -rozumiem,jako zwykłe zapytanie zadane na forum,podczas gdy inni sami jak trochę na forum pobędą znajdą odpowiedz.Mam nadzieję,że się nie mylę i takie były intencje nowej forumowiczki :)


[ Dodano: 2012-10-26, 12:28 ]
witam ponownie,

dziekuje za szybkie odp.
Duzo czytam o leczeniu wspomagajacym raka - np Flavon. Jak Pan badz inni użytkownicy zapatruja sie na takie formy leczenia wspomagajacego? Odpowiedzi prosimy szukać w dziale dot. wspomagania konwencjonalnego leczenia onkologicznego. / absenteeism
Ps czytalam dużo Pana wypowiedzi z bieżącego okresu i dużo wstecz. Jestem godna podziwu :-)

Richelieu napisał/a:
AnetaM napisał/a:
z tego co widze nie jest Pan lekarzem a zatem skad ta wiedza

No cóż ... trochę żartując powiem, że jest jak choroba: nabyta. :)
Zauważ, że jestem na tym forum już prawie cztery lata, wystarczająco długo, by czegoś się nauczyć.
Możesz to także sama zobaczyć porównując moje wypowiedzi z początkowego okresu mojej obecności na forum
do tych z ostatniego okresu - dla mnie różnica jest wyraźnie widoczna.

AnetaM napisał/a:
skad [...] mozliwosc udzielania sie na forum?

To akurat nic nadzwyczajnego, każdy ma możliwość uczestniczenia i wypowiadania się na forum,
jedynym wymaganym warunkiem jest przestrzeganie Regulaminu, i nic ponadto.
A jeśli ktoś chce nie tylko korzystać z zasobów forum, ale także w miarę możliwości pomagać innym,
jest przez nas przyjmowany z otwartymi rękoma. _littleflower_



[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-10-26, 12:35 ]
Nie dysponując bardzo specjalistyczną wiedzą farmaceutyczną nie wypowiem się na temat Flavonu.
Dla zachowania porządku proszę Cię też na przyszłość o rozdzielenie od pozostałych spraw pytań merytorycznych
i zadawanie ich w wątku merytorycznym.
Dalszą dyskusję na temat Flavonu wydzieliłem do => odrębnego wątku <=.
  Temat: do Richelieu
AnetaM

Odpowiedzi: 202
Wyświetleń: 48109

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-10-25, 21:06   Temat: do Richelieu
Zapytam jeszcze o jedno, z tego co widze nie jest Pan lekarzem a zatem skad ta wiedza i mozliwosc udzielania sie na forum?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-10-25, 21:34 ]
Wydzielone z tego posta.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group