1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz w jelicie grubym z naciekami na kości..co dalej ??!!
Aneta-Livia

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 18346

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 10:47   Temat: Guz w jelicie grubym z naciekami na kości..co dalej ??!!
Witam.
Moja mama trafila na chirurgie z bolami brzucha tam zrobili USG morfologie i cos zle wyszlo wykonali konoloskopie pobrali wynik i skierowanie do poradni onkologicznej na wynik czekala 3 tygodnie w tym czasie miala wizyte i onkolog zlecil dodatkowe badania w miedzy czasie dostalismy wynik druga wizyta u onkologa byla juz z kompletem dokumentow i skierowanie na chemioterapie(wszystko trwalo dokladnie 26dni)mama zaczela chemioterapie 29 stycznia 2013 teraz jest po 9 cyklu ustalonych jest 12 cyklow w skldzie chemi CLF1.
Mama znosila dos dobze chemie do 6 cyklu teraz jest gozej ale jest dzielna.
Po wykonaniu TK 15 maja jest czesciowa remisja tagze cieszymy sie bardzo i walczymy z tym gnojkim dalej :--:
Ale czasami bywa tak z lekazami ze trzeba tupnac mocno noga.
Zycze powodzenia i duzo wytrwalosci bo to ciezkie chwilw w zyciu
Ja mieszkam daleko od mamy i niemoge byc na codzien razem z nia, jest mi bardzo ciezko. :cry:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-06-13, 20:54 ]
Aneta, bardzo prosimy o ewentualne podawanie linka do Twojego wątku, nie zaś o zamieszczanie dokładnych informacji odnośnie Twojej mamy, jej badań etc. w cudzym wątku - to po prostu nieco myli czytających. Każdy Forumowicz ma swój wątek, w którym opisuje badania, historię choroby. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

  Temat: Guz w jelicie grubym z naciekami na kości..co dalej ??!!
Aneta-Livia

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 18346

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-11, 15:12   Temat: Guz w jelicie grubym z naciekami na kości..co dalej ??!!
Witam.
Moja mama tez zmaga sie z rakiem odbytu z przezutami.
Jak trafila na oddzial do szpitala (chirurgia ogolna) po zrobieniu podstawowych badan dostala skierowanie do poradni onkologicznej i zaczela sie cala procedura. Jest w trakcie chemioterapi i stan jest w miare stabilny.
Skad jestescie? bo moja mama z Gdyni.
Lekaz przy wipisie taty powinien dac skierowanie do poradni onkologicznej (porozmawiajcie z lekazem domowym) czas jest bardzo wazny!
Serdecznie pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group