1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelia

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-25, 00:22   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
smutno :cry..:

[ Dodano: 2011-12-25, 00:22 ]
KOCHANI tulę Was wszystkich :tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelia

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 00:44   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja, :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelia

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 00:21   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
1K8, bardzo Ci współczuję :/pociesza:/ :cry:

Z godziny na godzinę jest mi coraz ciężej :cry: Jutro (w sumie to już dziś) przede mną pierwsze święta bez taty :cry: najsmutniejsze święta :cry..:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelia

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-22, 19:55   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
maka1982 napisał/a:
kupiłam Mu choineczkę, przygotowłam bombki, jutro kupie przepiękną lampkę z szopka,

maka1982 napisał/a:
takie są moje tegoroczne przygotowania do świat :(

U mnie jest tak samo. To są jedyne przygotowania do Świąt jakie w tym roku zrobiłam :cry: Nie mam na nic innego ochoty, na nic :-( najchętniej przespałaby to wszystko !!!

soja napisał/a:
Ja mam do mamuni na cmentarz bliziutko . 10 minut piechotą .

ja także tyle mam to przejścia, około 10 min. Prawie co dzień jestem u taty. Jestem tak często ale w dalszym ciągu nie dociera do mnie ta cała sytuacja :cry:

niki napisał/a:
na grobach, szarfy kochanemu tacie , mamie , a gdzie teraz są te rodziny ?ci bliscy
zapomnieli- to przeraża chyba najbardziej

mnie też to przeraża :-( mój tatko miał dużą rodzinę a na pomniku wczoraj dopiero od X czasu zobaczyłam jeden, nowy znicz ... z jednej strony ucieszyłam się, że ktoś tatę odwiedził a z drugiej strony zrobiło mi się przykro, że tak rzadko :cry: , że tylko ja tatę odwiedzam :cry:
Czasami próbuje tłumaczyć sobie zachowanie niektórych ludzi. Myślę, może "nie lubią" tego miejsca, może oni inaczej to wszystko przechodzą ... nie wiem ale próbuję zrozumieć :-(

Kochani w tym szczególnie ciężkim czasie :tull: tulę Was wszystkich !
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelia

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 10:04   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz napisał/a:
Jak widzę reklamy świąteczne w TV to najchętniej odbiornik za okno bym wystawiła.
Ta to boli,tak bardzo boli.
Ten przedświąteczny czas był zawsze taki radosny.
W tym roku są łzy ,smutek i wiele znaków zapytania.

:-
niki napisał/a:
jchętniej wyrzuciłabym TV za okno, szczególnie teraz :-(
Ten cały świąteczny czas jest jakiś inny niż jak to było co roku, smutny. Pusty.
Nawet potrawy, które muszą być wcześniej przygotowane nie pachną tak samo jak co roku, nie dają tego uroku świąt a czasami nawet drażnią :-( Kolędy- czy brzmią tak samo ? Dla mnie nie.

[quote="niki"]w chwili kiedy będziecie siadać do wigilii pomyślcie o tych wszystkich z tego forum, ktorzy odeszli w tym roku
nie znacie ich , tak jak ja nie znam, ale łączy nas jedno - załoba - zal - pustka po tych ktorzy juz odeszli

co dzień o tym myślę a także o tych któzy stracili tych bliskich :-( ale w dzień wigilii szczególnie mocno o Was wszystkich pomyślę

Kochani, obojętnie jak się czujemy życzę Wam aby te szczególnie trudne święta szybko i spokojnie minęły, abyśmy mimo pustki czuli obecność Naszych utraconych bliskich ...

[ Dodano: 2011-12-21, 10:05 ]
mis123 napisał/a:
za oknem sypie śnieg.....a ja nie mogę się opanować od łez.....;(((((((((((

U mnie to samo :cry..:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group