1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Anelia

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-09, 21:26   Temat: Podejrzenie raka płuc
grabina2 napisał/a:
Nastepnego dnia mąż podczas obchodu pyta lekarza, który akurat przyszedł, czy już coś wiadomo a on mu odpowiada: pan ze swoją chorobą jest już pogrzebany. Po tych słowach mąż poczuł sie znacznie gorzej. Już chciałam iść do ordynatora i narobić hałasu jak można tak odpowiedzieć choremu,


Jeszcze nic nie stracone, możesz przecież pójść do ordynatora. JA bym tak zrobiła tym bardziej , że piszesz, że mąż po tych słowach się załamał. Ale to tak na marginesie co ja bym zrobiła. Człowiek zdrowy mógłby się załamać a co dopiero chory ! Takie słowa raczej nie mobilizują do walki ! SZOK ! Co to za "lekarz" ?! Czy tak powinien się lekarz odnosić do pacjenta ? To nie do pomyślenia ! Ja poszłabym do ordynatora , przecież on musi coś z tym zrobić ! Ale się zdenerwowałam na tego "lakarza" :uuu:
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Anelia

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-25, 22:16   Temat: Podejrzenie raka płuc
grabina2, Witaj. To normalne,że się martwisz i że mąż tak się czuje. Wiele ludzi potrzebuje dużo czasu aby dojść do siebie po operacji i dużo osób czuje się o wiele gorzej. Nie należy zbyt się zamartwiać. Zyczę Wam mnóstwo siły,szybkiego powrotu do lepszego samopoczucia :) Pozdrawiam!

[ Dodano: 2011-03-25, 22:17 ]
Oczywiście lepiej dmuchać na zimne i rozwiewać Swoje wątpliwości ale od tego masz między innymi Nas ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group