1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 48
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-13, 11:24   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
::rose:: ::rose:: ::rose:: :cry..:
Kochani przyszło mi przekazać tą smutną wiadomość...
Kochani moi :cry..: przed chwileczką dostałam sms od Goni, że jej tatko odszedł do domu Pana :cry..:

Zadzwoniłam do Niej prosiła mnie abym przekazała Wam tą smutną wiadomość i Małgoś bardzo prosi o modlitwę
Tatko zmarł w nocy w szpitalu. Gonia właśnie z mamą tam jedzie...

Nie potrafię nic więcej napisać. Przeogromnie mi smutno. Płaczę i trzęsę się cała. Czuję od nowa to co czułam kilka miesięcy temu :cry..:
Mimo iż wirtualnie się znamy to wiadomość załamała mnie po raz kolejny :cry..:

Goniu kochana moja siostrzyczko przyjmij moje szczere wyrazy współczucia.
Nie potrafię nic więcej napisać, bo żadne słowa nie są w stanie ukoić tego ogromnego bólu.
Przed Tobą ciężkie chwile przez które musisz przejść. Łączę się z Tobą w Twoim/Waszym bólu.
Modlitwą jestem przy Was.

::rose:: ::rose:: ::rose::
Wieczny odpoczynek racz zmarłemu dać Panie...

Panie Boże Wszechmogący, ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moją pokorną modlitwę. Wyzwól Duszę sługi Twego (Goni tatki) od wszystkich grzechów i kar za nie. Niech święci Aniołowie czym prędzej wyprowadzą go z krainy ciemności i zaprowadzą do wiekuistego światła z krainą wiecznej radości.
Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Goniu :/pociesza:/
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-12, 22:22   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia napisał/a:
.a co robic jak jutro bedzie zle?jutro tatko wychodzi ze szpitala.....boje sie kochani.doradzcie

Goniu wtedy dzwoń po pogotowie i nie daj się zbyć ! Oni muszą przyjechać, zbadać pacjenta i starać się pomóc !
Ja kiedy załatwiałam hospicjum , tzn kiedy czekałam na dzień w którym po raz pierwszy miała przyjechać Pani doktor z hospicjum kilka razy dzwoniłam na pogotowie najczęściej właśnie przez duszności. Nie chętnie przyjeżdżali. Mówili, że oni nie są od tego, nie chcieli przyjechać, mówili że tym zajmuje się już hospicjum itp. ja z przerazliwym płaczem prosiłam ich kilkakrotnie o zrozumienie i o pomoc. Ok, hopsicjum musi Nam pomóc, wiem ale oni też muszą pomóc, skoro za pierwszą planowaną wizytą lekarza z hospicjum musimy zaczekać.
Co mamy niby robić przez ten czas, siedzieć i patrzeć jak bliska Nam osoba ma duszności, nabiera dziwnych kolorów i patrzy na Nas prosząc wzrokiem o pomoc ? GONIU nie daj się zbyć w razie problemu dzwoń po pogotowie
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-12, 19:24   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu co tam u Was dzisiaj ? Jak tatko, zostało już zaplanowane dalsze leczenia ?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-11, 21:04   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia napisał/a:
A druga wiadomosc jest bardzo zla a moze i nie tak bardzo...jest przerzut na glowe.Tomografia wykazala po prawej stronie guz w wielkosci 7 milimetrow.

:-( a jednak to przerzut. Ogromnie mi przykro.
Goniu moja kochana, wiem przez co przechodzicie teraz :-( . Przerzut wywołuje w Nas ponowny, dodatkowy strach, lęk a w głowie kłębią się kolejne pytania: co dalej, co robić, jak pomóc, jak to będzie, dlaczego ?
Goniu teraz właśnie musicie się skupić na naświetlaniu główki, jak najszybciej o ile stan taty na to pozwala oczywiście. Teraz musimy mieć nadzieję, że naświetlania odbędą się i pomogą zmniejszyć guza na tyle na ile jest to możliwe i stan taty nieco się poprawi i wróci do normy.

Wiem jak jest smutno i ciężko kiedy bliska Nam osoba mówi o dziwnych rzeczach, które nie miały miejsca, jak z ogromnym problemem dobiera słowa, jak stan się zmienia z chwili na chwilę, zupełnie zaskakując Nas :-( ...
Goniu jak wrócisz ze szpitala to proszę daj znać jak tata. Czekam z niecierpliwością i pamiętaj o każdej porze dnia i nocy możesz dzwonić, nawet jeżeli nie bardzo będę mogła pomóc, bo dzieli Nas odległość i nie szczególna wiedza z medycyny będę przy Tobie sercem!

Goniu :tull:
I :tull: dla taty !
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-10, 22:46   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, bardzo martwia mnie te objawy jakie pojawiły sie u taty :-( Goniu dobrze, ze jestes przy tacie i mozesz pomagac !
Hospicjum to na prawde wspaniała opieka (u Nas tak było)

Gonia napisał/a:
Juz wrocilam.jutro tatus ma tomografie komputerowa glowy i szyji.nic wiecej nie wiem.modlcie sie.dziekuje

Oby nie bylo przerzotów. Goniu trzymam kciuki i modle się !
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-08, 14:02   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, caly czas, bylam , jestem i bede myslami przy Was !
Przelamalam sie i wyjechalam na tydzien do Niemiec. Troszke jestem tu zabiegana co pozwala mi choc przez chwilke myslami byc w ''innym swiecie''. Ciezko mimo wszystko ale daje rade. Moze ten wyjazd pomoze mi toszke :?ale?:
Mimo iz jestem daleko to w miare wolnej chwili uciekam na internet i zerkam na forum. Nie moge bez tego zasnac.
Goniu mam nadzieje, ze taty stan sie poprawi, zycze Wam tego za calego serca. Matwie sie o Was, dlatego tez czesto pisze.
Goniu moja kochana czekamy na kolejne wyniki, na wyniki z TK. Czy juz sie cos dowiedzialas ? Kiedy tatko wraca do domu ?
Pozdrawiam Was serdecznie.
Goniu trzymaj sie :tull:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 14:52   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, prosze daj znac co sie u Was dzieje, wczoraj bardzo sie zmartwilam.
Jak tatko dzis sie czuje ? Jest juz w domu ? Sa juz wyniki ?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-01, 13:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia napisał/a:
Tk w poniedzialek ..mam nadzieje ze to nie przerzuty tylko wyniki radioterapii

Goniu trzymam kciuki za Twojego tate. Mam nadzieje, ze wyniki z TK okaza sie dobre, bez przerzutow !
Oby gorsze samopoczucie taty z poprzednich dni bylo tylko skutkiem ubocznym po lampach, ktore szybko mina !
Trzymajcie sie. Myslami jestem przy Was.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-18, 10:05   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, kochana Ty moja życzę Wam miłej, dobrze spędzonej niedzieli ...

Pozdrowienia i uściski dla tatki
Buziaczek "siostrzyczko" dla Ciebie...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-15, 20:55   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, jaki wogóle jest plan na dalsze leczenie, kontrole itp ?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-12, 18:56   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu słoneczko Ty moje jak tatuś dziś się czuje ?

...dziękuję za telefon "siostrzyczko"
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-10, 18:12   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu ja również myślami jestem z Wami a "lekarzem" się nie przejmuj, choć z drugiej strony ciężko jest się nie przejąć takim typem. Poinformuj kogo trzeba o zaistniałej sytuacji ! Tacy "lekarze" muszą ponsić konsekwencje za Swoją "pomoc"!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-31, 08:50   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Goniu cieszę się, że choć Twojemu tatusiowi było pisane walczyć, cieszyć się życiem i dobrym samopoczuciem. Oby takich chwil, dni, miesięcy, lat było wiele. Mój tatuś już na Twojego spogląda z góry :cry: Szkoda, że siły wyższe nie dały Nam zrealizować Naszych planów... ufff i łza się leje :cry:
Goniu pozdrów tatusia (niestety już tylko odemnie :cry: )
Myślami jestem również z Wami każdego dnia.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-17, 22:47   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia, Goniu kochana Ty moja :/pociesza:/ :-[
A co u Was? Jakie macie plany wogóle na kolejne dni ? Jakieś leczenie dalsze, kontrole ?
Przez to wszystko przestałam pytać co nie oznacza, że nie myślę o Was!
Próbuję jakoś uchwycić sens życia stąd te moje milczenie.

Uściskaj tatusia!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Anelia

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-12, 20:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Gonia napisał/a:
Szkoda ze dzieli nas odleglosc bo byloby jej latwiej.ale ona wie ze choc nie cialem to serduchem jestem obok niej.

Goniu :heart: :/pociesza:/ wiem to doskonale za co dziękuję Ci Goniu. Ja też o Was często myślę. Jednak masz rację szkoda, że ta odległość Nas dzieli byłoby mi zdecydowanie łatwiej mieć Cię choć przez chwilkę tuż obok i po prostu płakać!

Gonia napisał/a:
Moj Tato dalej nie wie ze Tatki Amelki nie ma.Gdy pyta a czesto to robi,bo niestety musze mowic inna prawde.A Tatulo sie cieszy i mowi: widzisz my jestemy silne byki.
A ja usmiecham sie przez lzy.

...tak wspaniale Nasi tatulkowie cieszyli się, że walczą.
Nie mogę w to wszystko uwierzyć, przecież jakiś czas temu planowaliśmy, że może zdążymy się zapoznać latem, planowałyśmy jak to będzie jak ... ehhh :cry: :cry: :cry: to wszystko takie ciężkie :cry:
Mój tatko też często powtarzał, że walczą niezle...
Boże a teraz już go nie ma wśród Nas...
Nasze plany już nigdy się nie spełnią.
Goniu !!!
:cry: :cry: :cry:
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group