1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Basia2000 - komentarze
Anek

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 15466

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-16, 10:52   Temat: Basia2000 - komentarze
Droga Basiu, może to troszeczkę zbyt spoufale, ale myślę, że z racji choroby naszych mężów jesteś mi bardzo bliska , chociaż tylko wirtualnie.
Napisz, co u Was? Czy mieliście już kontrolny TK i ewentualnie, co wykazał?
My jeszcze nie mieliśmy żadnej kontroli, a może wiesz kiedy to się odbywa? Moj mąż czuje się znakomicie, żartuje? , dobry apetyt, bez jakichkolwiek słabości, snuje różne plany??? Może dlatego , że nie jest tak zorientowany w powadze i statystykach swojej choroby jak ja. 31.03.zaczyna sie ,,główka". A ja ciągle mam nadzieję, ze to tylko nauczka za głupotę palenia!!!Pozdrawiam Cię bardzo mocno i życzę wytrwałości także w opiece nad rodzicami.Ania.
  Temat: Basia2000 - komentarze
Anek

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 15466

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-08, 12:12   Temat: Basia2000 - komentarze
Basia pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i przesyłam najlepsze życzenia z wiadomej okazji :cmok: Co by nie powiedzieć ma to święto jakiś kiczowaty urok, ale jak jest z kim świętowac , to nawet jest fajnie.
Napisz co u Was, mam nadzieję, że masz juz męża w domu i dobrze zniósł naświetlanie . Mój mąż zakończył naświetlanie klatki, czuje się dobrze (?) i czekamy na 31.03.14r. - ,, główka" ( w planie 10 naświetlań)
Miłego weekendu. Ania
  Temat: Basia2000 - komentarze
Anek

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 15466

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-01, 18:56   Temat: Basia2000 - komentarze
Basia, pozdrawiam Cię i podziwiam.
Cały czas śledzę Twój wątek i czerpię siły, że nie jestem sama. Ciągle mam nadzieję.
U nas od tygodnia pojawiła się temp. 38 s t. Jesteśmy po naświetlaniu 45 Gy(15 dni -2 razy dziennie po 1,5), czekamy na 5 cykl chemii, a potem głowa. Mam nadzieję, że Twój mąż jest juz w domu i czuje sie lepiej. Ania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group