1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki z przerzutami
Andrzej2000

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4399

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-06-04, 13:36   Temat: Rak nerki z przerzutami
Madzia 70
Bardzo dziękuję. Rzeczywiście, Pułtusk jest najbliżej. Dziękuję za istotne informacje co do dalszego postępowania. Tworzy się powoli jakiś algorytm postępowania i mam nadzieję, że do poniedziałku powstanie konkretna ścieżka postępowania.
Pozdrawiam
  Temat: Rak nerki z przerzutami
Andrzej2000

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4399

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-06-04, 12:57   Temat: Rak nerki z przerzutami
Dziękuję bardzo, muszę jednak wprowadzić pewne wyjaśnienie.
Mama ma tylko wynik na podstawie tomografii i żadnych informacji o ewentualnej możliwości dalszego leczenia. Jak napisałem jest tylko wyznaczony termin wizyty w CO na 8-go lipca. Dlatego zwróciłem się z zapytaniem - gdzie można szybciej załatwić konsultację onkologiczną.
Uważam, że ostatnia wypowiedź dotyczyłaby sytuacji, gdy byłoby wiadomo, że nie mam możliwości dalszego leczenia.
A my potrzebujemy informacji w kwestii "co robić teraz"?
Poradnia leczenia bólu - skierowanie od lekarza rodzinnego?
  Temat: Rak nerki z przerzutami
Andrzej2000

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4399

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-06-04, 10:25   Temat: Rak nerki z przerzutami
Madzia 70
Bardzo dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź. Mama mieszka w rejonie: Maków Maz., Przasnysz, Ostrołęka (większe ośrodki miejskie), ok.80 km od Warszawy.
Ponieważ mama już w tej chwili, od momentu wypisu ze szpitala, odczuwa silne bóle w okolicy brzucha, uśmierzając je dużymi dawkami środków przeciwbólowych, chciałbym zapytać w jakim stadium chorobowym można czy należy zwrócić się o piekę hospicjum domowego. Czy jest to ostateczne wskazanie lekarza, że pacjent nie rokuje w leczeniu szpitalnym (zakładam skrajność), czy również na obecnym etapie? I jeśli już można to gdzie takiej pomocy szukać w rejonie jw.
Pozdrawiam
  Temat: Rak nerki z przerzutami
Andrzej2000

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4399

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-06-04, 09:26   Temat: Rak nerki z przerzutami, gdzie szybka konsultacja onkologicz
Witam ponownie.
W dniu wczorajszym napisałem na forum, ale myślę, że źle sformułowałem temat postu i dlatego nie otrzymałem odpowiedzi, a sprawa jest pilna i bardzo trudna.
Moja mama ma 83 lata, w dniu 29.05.2016 trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha i krwiomoczem. Wykonano badania (w załączeniu) jeśli dobrze zrozumiałem opis, rozpoznano proces nowotworowy w nerce oraz przerzuty w jamie brzusznej i płucach. Wdniu 2.06.2016 została wypisana z zaleceniem konsultacji onkologicznej w CO w Warszawie - na dzień 8 lipca 2016.
Jestem z Poznania, natomiast mama mieszka w okolicach Warszawy. Nie miałem możliwości rozmawiać z lekarzem w szpitalu. O całej sytuacji dowiedziałem się telefonicznie i natychmiast przyjechałem do mamy.
Teraz moja ogromna prośba - gdzie w Warszawie lub w Poznaniu uzyskać szybki termin konsultacji i do kogo najlepiej się udać. Bardzo boję się, że termin 8 lipca jest zbyt odległy.
Na raka nerki straciłem już ojca, a w zeszłym roku brata i siostrę. Wiem, że szybkość działania ma ogromne znaczenie. Pomóżcie proszę.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-06-04, 09:49 ]
Wątki scalone.
Nie otrzymałeś odpowiedzi, ponieważ: być może osoba, która się na tym zna nie miała czasu, być może czytała osoba, która akurat na tym się nie zna itp. Proszę Cię o cierpliwość. Nie pracujemy tu na etacie, nie mamy dyżurów. Odpowiadamy gdy mamy czas pomiędzy naszymi codziennymi sprawami (praca, obowiązki domowe itp.).
Proszę nie zakładaj kolejnych wątków. Gdy nadal długo nie będziesz otrzymywał odpowiedzi, przypomnij się w tym wątku. Pozdrawiam


  Temat: Rak nerki z przerzutami
Andrzej2000

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4399

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-06-03, 15:39   Temat: Rak nerki z przerzutami
Witam wszystkich.

Proszę o interpretację wyników badań (w załączeniu), a w szczególności proszę o informację
czy termin wizyty (08.07.2016 w CO na Ursynowie) nie jest zbyt odległy, biorąc pod uwagę opis KT i stan mamy.

Proszę również o informacje gdzie i do kogo najlepiej udać się na szybką konsultację (namiary).




 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group