1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika-duże prawdopodobieństwo
Alicja1

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7957

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-02-27, 12:41   Temat: Rak jajnika-duże prawdopodobieństwo
Witam, nie wiem, dlaczego tak uporczywie wspominasz o operacji. I w dodatku chcesz sobie od razu wyciąć "wszystko". Niech o tym zdecydują onkolodzy. Może wystarczy zabieg laparoskopowy? Postaw najpierw na konkretną diagnostykę, lekarze powinni Ci w tym pomóc. ROO w Łodzi wcale nie jest takie złe, wiem z własnego doświadczenia. Operował mnie prof. A. Bieńkiewicz, też możesz się u niego skonsultować (za wizytę prywatną bierze o połowę mniej niż prof. Bidziński;). Co do badań śródoperacyjnych, z wpisów na forum wiem, że przedłużają one czas operacji i nie zawsze są wiarygodne. Może wyjść, że jest ok, a potem pooperacyjne badanie hist.pat. potwierdza obecność choroby. Bardzo dobrze, że trzymasz rękę na pulsie i pilnujesz swoich zdrowotnych spraw. Może to nic groźnego, czego Ci życzę, ale jak to mówią "lepiej dmuchać na zimne". Odezwij się po tej wizycie w COI, ciekawa jestem wrażeń;)
  Temat: Rak jajnika-duże prawdopodobieństwo
Alicja1

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7957

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-02-26, 12:47   Temat: Rak jajnika-duże prawdopodobieństwo
Witaj, ja również uważam, że do COI w Warszawie dostaniesz się stosunkowo szybko. Tak było w moim przypadku. Nie oznacza to, że jednocześnie zostaniesz potraktowana podmiotowo. Moje leczenie w Klinice Ginekologii Onkologicznej zakończyło się odesłaniem mnie ze wznową mięsaka do DCO we Wrocławiu, bo uznano, że tam mam bliżej i "nie wymagam pogłębienia diagnostyki w Klinice Ginekologii Onkologicznej w COI". Kontakt z COI w Warszawie mocno mnie rozczarował i leczę się obecnie w innej placówce. Jeśli chodzi o wizytę prywatną, wiem, że prof. M. Bidziński, szef ww. Kliniki, przyjmuje prywatnie. Wizyta jest mocno kosztowna, jak masz dużo kasy, możesz się wybrać w ramach konsultacji, ale nie sądzę, by to miało wpływ na przyspieszenie terminu operacji. Czy oprócz badań usg robiłaś TK lub rezonans? Myślę,że wskazane by było też rtg płuc. Zapytaj lekarza o skierowanie. Skonsultuj się z 2-3 onkologami, da Ci to pełniejszy obraz sytuacji. Zapytaj o biopsję, może jest możliwa. Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group