1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
Alicja1

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6091

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-03-17, 12:11   Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
Witaj D-S, wydaje się, że jesteś pod dobrą opieką lekarską. Ktoś z Tobą rozmawia, słucha Cię, doradza. To daje poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoje leczenie. Oby było skuteczne:)
  Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
Alicja1

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6091

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-03-09, 12:15   Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
D_S, co u Ciebie? Jak dalsze leczenie? Jestem po operacji, z zaleceniem chemioterapii. Zbieram siły, by pójść do onkologa ustalić konkretny termin. Jeśli to możliwe, napisz, na co się zdecydowałaś, radioterapia czy chemioterapia?
Pozdrawiam
  Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
Alicja1

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6091

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-01-25, 10:59   Temat: Leiomyosarcoma w wyciętym mięśniaku.
Witam, jestem w podobnej sytuacji, tylko leczenie zaczynam po raz drugi z uwagi na wznowę. Jeszcze nie wiem, co zaproponują mi lekarze po operacji. Najprawdopodobniej będzie to chemioterapia. Prowadząca mnie dotąd onkolog proponuje gemcytabinę i docetaksel. Znalazłam niedawno w Internecie artykuł (Archipelag Onkologia-"Mięsaki tkanek miękkich oraz GIST u dorosłych- postepowanie"), że gemcytabina jest lepiej tolerowana w monoterapii. I bądź tu mądry... Prof. P. Rutkowski, u którego byłam niedawno proponuje schemat ADIC (doksorubicyna z dakarbazyną). Skłaniałabym się ku zaleceniu prof. Rutkowskiego, nikt lepiej jak on nie zna problematyki mięsaków. Co do radioterapii, nikt mi jej dotąd nie proponował, podobno stosuje się ją w mięsakach kości. Nas czeka prawdopodobnie chemia. W połowie lutego mam mieć operację, napiszę, co mi zlecą. Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group