1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Po czerniaku - zakaz podróży poza Polskę?
Alexandra1976

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5359

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-20, 12:24   Temat: Po czerniaku - zakaz podróży poza Polskę?
Gaba zgadzam się z Tobą ,że dla zdrowego Europejczyka to zbyt obciazajacy klimat a co dopiero dla nas z czerniaków.W Polsce p rzy takiej pogodzie jak dziś czy wczoraj brdzo trudno się uchronić od słońca jest to bardzo męczące dla osób aktywnych a co dopiero kraje południowe.Jezdzdzimy za synem na mecze ligowe,jak spadła na mnie diagnoza też niby nie było komórek nowotworowych w docinanym marginesie, wtedy to mnie trzymało na duchu..patrzeć jak rozwija się moje dziecko, oczywiście filtry, koszula z długim rękawem nawet zakupiłam parasol z barwami Juventusu żeby nikt Nie zwracał na mnie uwagi.Nie pojechałam i nie pojadę do wymarzonej Grecji przerzut i tak przyszedł po dwóch latach.Może jak bym pojechała i wróciła z cudownymi wspomnieniami. ..a może jak przyszedł przerzut to bym miała wyrzuty że może było by inaczej ...pewnie nie pomoglam bo na czerniaka nie ma cudownego środka ...żyć zgodnie ze swoim sumieniem żeby nie mieć pretensji do samego siebie bo to są zjawiska nieodwracalne

[ Dodano: 2017-05-20, 12:25 ]
Pozdrowienia dla Wszystkich😙😙😙
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group