1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
Aleksandra.P0503

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5047

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-09, 10:45   Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
Dziękuję
  Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
Aleksandra.P0503

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5047

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-09, 09:51   Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
No wiesz od wyników to jest lekarz a ja chciałabym się dowiedzieć jak to przebiega i jakie są szanse od ludzi,którzy mieli styczność z tą chorobą.Przecież wszyscy wiemy,że lekarze mówią jedno a życie pokazuje coś innego.Zdaję sobie sprawę,że jak są przerzuty do wątroby i kości to jest ciężko i raczej nie ma dużych szans na przeżycie ale.......NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.A ja chciałabym jej pomóc .Co można zrobić dla tak chorej osoby?
  Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
Aleksandra.P0503

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5047

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-07, 20:21   Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
niestety nie mam dostępu do wyników,ale dowiedziałam się,że już też są przerzuty do kości :-(
  Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
Aleksandra.P0503

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5047

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-05, 21:58   Temat: Rak trzustki z przerzutem do wątroby-leczenie,rokowania i
"U mojej pracownicy wykryto raka trzustki i są już przerzuty do wątroby. Błagam napiszcie czy Ona ma jakieś szanse. Ona ma 26 lat! Ból zaczął się rok temu ale nikt z lekarzy nie rozpoznał raka -leczyli ją na zapalenie żołądka, czyli to już rok ,co dalej z nią będzie (przepraszam za pytanie) ile jej pozostału czasu? To cudowna dziewczyna i chciałabym jej pomóc BŁAGAM POMÓŻCIE.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group