1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Łyżka - komentarze (vf7)
Ala1979

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 9340

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-05, 22:29   Temat: Łyżka - komentarze (vf7)
Tak bardzo Ci współczuje... :cry: :cry: :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Ala1979

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143107

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-31, 20:44   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Łącze się w bólu z Tobą :cry: :cry: :cry:
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Ala1979

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143107

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-29, 21:04   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Tak strasznie mi przykro...
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Ala1979

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143107

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-20, 14:21   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Ja też tak podle się czuje.Na okrągło rozmyślam, przetwarzam jedne i te same sytuacje.A mogłam ją wcześniej zmusic do pójścia do lekarza, ja biegałam, robiłam cytologie a mama w tym czasie siedziała z moimi dzieciami a to ona powinna była iść,ale zawsze miała coś innego na głowie,a teraz nie ma już nic :-(
Najgorsze że pare razy na dzien wybieram jej numer telefonu i czekam aż odbierze.Wmawiam sobie że jest w tym momencie w szpitalu.
Też uważam że meczenie chorej poprzez próby leczenia , które nic nie dają nie mają sensu.
Trzymaj się kaja, jestem z Tobą i bardzo ale to bardzo Ci współczuje.
  Temat: USG dołu pachowego
Ala1979

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6703

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-17, 17:33   Temat: USG dołu pachowego
A u mnie z dzidzią dobrze.Jeszcze do 19 sierpnia musze sie troche meczyc.
Ale za to ja schizuje.Teraz przyszła kolej na czerniaka.W zeszłym roku pod piersia urósł mi pieprzyk i teraz w ciąży mi się powiększył.Brzuch mi rośnie i się podnosi i ten pieprzyk mnie denerwuje.Obdzieram sobie go biustonoszem.Pokazywałam ginekologowi i stwierdził że nie wygląda to coś na brzydkiego ale jak już sie tak bardzo upieram to mam zajść do chirurga niech mi to wytnie.Dodam że nic mnie nie boli.Dla mnie on wygląda jak taki mały sutek.
Normalnie przez tą chorobę i śmierć mamy nie potrafie o niczym innym myśleć.
I nie wiem co robić bo z tą pachą też nie byłam i widze że się zmniejszyła dużo.
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Ala1979

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143107

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-13, 23:12   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Tak Ci współczuje. :cmok:

[ Dodano: 2010-05-13, 23:13 ]
Tak Ci współczuje. :-(
  Temat: USG dołu pachowego
Ala1979

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6703

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-02-25, 19:30   Temat: USG dołu pachowego
Ale czy jak jestem w ciąży to mi to usuną.Martwię się bardzo jeszcze czekam na wynik OB wiem że jak bedzie podwyższony to się może dziac coś złego :-(
  Temat: USG dołu pachowego
Ala1979

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6703

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-02-25, 16:52   Temat: USG dołu pachowego
USG prawego dołu pachowego:
We wskazanej lokalizacji w obrębie tkanki podskórnej przedniej części prawego dołu pachowego
widoczny owalny obszar o wymiarach ok 21/10/15 mm, o nieco o niejednorodnej echogeniczności
zbliżonej o echogeniczności tkanki podskórnej.

Obraz USG może odpowiadać obecności zmian o typie lipoma do dokładniejszej oceny w badaniu hist-pat.

Powiekszonych węzłów chłonnych w zakresie badania nie uwidoczniono.
Innych zmian patologicznych, uchwytnych w badaniu nie uwidoczniono.

Co to może znaczyć.

jestem w 15 tygodniu ciąży, ja już wariuje nie dość że z mamą źle to jeszcze ja teraz.

Prosze o pomoc.
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Ala1979

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7963

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-11-22, 23:44   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Co się stało Martuś??
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Ala1979

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7963

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-11-16, 22:30   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
U nas róznie raz lepiej za chwile gorzej i tak na zmianę przez cały czas.
Wiesz co mnie dobija to to jak się pytam kolejnego lekarza jakie są rokowania i ewentualnie ile jeszcze to może trwac to nikt mi tego nie powie a ja chce wiedziec z czym się musze w przyszłości zmierzyc,chciałabym być na wszystko przygotowana ale w tym momencie to wiem tylko tyle ile zdołałam znależć internecie.
Powiem Ci że nam lekarze też nic nie proponowali,żadnych suplementów,nawet o witaminach nic nie mówili, ja wiem że to głupie ale człowiek jest z chorobą sam.Tyle sie mówi o psychologach którzy niby pomagają w takich sytuacjach ale ja się pytam gdzie ONI są.A powiem ci że marze o tym żeby jakiś mądry człowiek mi to wszysko wytłumaczył
z czym się liczyć?na co czekać?gdzie znależć pomoc?
Człowiek jest traktowany bezosobowo, wchodzi do gabinetu , wychodzi i tyle.Ja wiem że ośrodki są przeładowane ale ja nie chce tak zyć nie potrafie mówić z bliskimi o tym wszystkim a nie mam z kim.Trzymam to w sobie cały czas.
Martuś tak że nie jestes sama w tym odosobnieniu ja też czuje sie opuszczona :-(
  Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Ala1979

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7963

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-11-10, 22:19   Temat: Rak szyjki macicy zaawansowany
Kochana mamy to samo, mama jest po drugich naświetlaniach, za pierwszym razem miała 6 lamp a za drugim razem 5 mówi że czuła sie lepiej po tych pierwszych naświetlaniach teraz znowu zaczyna ją bolec i oczywiscie też zastój w nerce i też nie podali i nie podadzą jej chemii.Lekarka jej powiedziała że tu chemia nic nie da, a pani która leżała z nią w pokoju podali niby ze względu na przezuty do węzłów chłonnych.
Też bardzo się martwimy co to będzie czy będą mamę jeszcze leczyć?
Znałam panią która miała tak zaawansowanego raka szyjki macicy że lekarz powiedział jej córce że nic się nie da zrobić , że to koniec,pożyje raptem pare miesięcy a żyła jeszce dziewięć lat i zmarła na nie wykrytą cukrzycę.
Tak że miejmy nadzieję że i Wam i Nam wszystko się jakoś ułoży.Że będzie dobrze.
  Temat: Rak piersi - rozkładający się nowotwór z przerzutami
Ala1979

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 36988

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-08-14, 18:34   Temat: Rak piersi - rozkładający się nowotwór z przerzutami
Dorkas napisz co tam u Twojej mamy.
Czekamy na wieści od Ciebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group