1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-11-16, 13:28   Temat: materac przeciwodleżynowy
W hospicjum jeszcze nie probowalam, bo zadnego nie znam. Jak bede w Pl nastepnym razem to wtedy sie porozgladam, pojezdze, moze ktos zechce. Szkoda by sie to marnowalo. A jak nikt sie nie zglosi to wystawie na allegro.

zufed napisał/a:

Czy ta poduszka pod nogi to jest taki wałek czy taka bardziej płaska-szersza?


Poduszka jest taka plaska, szeroka i profilowana. Podklada sie ja pod same posladki, jest na cala dlugosc nog.
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-11-16, 12:08   Temat: materac przeciwodleżynowy
zufed moze Ty bedziesz mi mogla pomoc. Mam do oddania w dobre i potrzebujace rece materac + pokrowiec, poduszke przeciwodlezynowa do siedzenia i poduszke rehabilitacyjno-ortopedyczna pod nogi. Nie wiesz komu moglabym to przekazac? Probowalam sie skontaktowac z fundacja 'Dobrze ze jestes' jednak nikt na mojego maila nie odpowiedzial. Mam nadzieje, ze nie z powodu zignorowania, ale dlatego, ze wszyscy chorzy maja taka opieke i bezproblemowy dostep do tego typu sprzetu.
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-10-28, 12:30   Temat: materac przeciwodleżynowy
Zufed wstyd sie przyznac, ale nie wiem za duzo. Odlezyna jest na tylku. Lekarz dal jakies masci czy tez kremy. Niestety nie wiem co. O opatrunkach nie slyszalam. Przez telefon wiekszosc moich pytan pozostaje bez odpowiedzi niestety.
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-10-27, 12:05   Temat: materac przeciwodleżynowy
Zufed dzieki :) Jestes Aniolem !

Chyba zdecyduje sie na ten
http://www.allegro.pl/ite...urier_0_zl.html

+ poduszka przeciwodlezynowa i podklad na materac.

Rodzina na mnie naskakuje, ze Mama juz sie teraz w ogole nie zmobilizuje by wstawac. Tylko, ze ona juz ma odlezyny, czekac az bedzie jeszcze gorzej? Ja nie potrafie, moze jestem za miekka. Jednak nie moge patrzec jak ktos cierpi, nawet jesli cierpi 'z wlasnej glupoty'. Chociaz tyle moge dla niej zrobic.
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-10-27, 10:13   Temat: materac przeciwodleżynowy
Dzieki Zufed. Przyznaje szczerze, ze liczylam na odpowiedz typu "ta firma, ten model polecam, sprawdzilem/am, uzywalismy etc".
Wiem, ze materace sa czesciowo refundowane, ale nie mam jak tego zalatwic. Zamowie cos przez internet. Tylko nie chcialabym popelnic jakies gafy albo przeplacic. Rozpietosc cenowa jest naprawde ogromna. I nie wiem czy w przypadku materacy tak samo jak ciuchow placi sie za marke? Czy tez z wyzsza cena idzie wyzszy komfort pacjenta?
  Temat: materac przeciwodleżynowy
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 44272

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2009-10-26, 13:12   Temat: materac przeciwodleżynowy
Czy ktos moglby mi polecic materac przeciwodlezynowy do domu? Na co zwracac uwage? Czy to sa samodzielne materace czy moze nakladki na lozka/wersalki?

Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group