1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-26, 13:50   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
I ja też bardzo, bardzo mocno Cię przytulam.
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-24, 16:29   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Asieńko... brak słów [no] ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-15, 14:16   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Asiu, u mojej Cioci występuje to samo zjawisko: przed chorobą regularnie musiała brać Enarenal, a teraz już nie, bo ciśnienie samo z siebie niziutkie... Pozdrawiam bardzo mocno.
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-26, 17:06   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
No właśnie, czasami aż brak słów. Trzeba uwidaczniać i piętnować takie zachowania, a nawet niekiedy ostro zareagować. Może chociaż niektórzy się zastanowią i zmienią swoje podejście. Kiedy mieliśmy skierowanie na ECPW i lekarze odsyłali nas "od Annasza do Kajfasza", mój mąż nie wytrzymał i powiedział jednemu z nich: "Ciekawe, czy gdyby chodziło o pana krewną, też by pan grał na zwłokę". Od tamtej pory pan doktor był po prostu cudowny: kiedy Ciocia miała w nocy krwotok, przyjął Ją na oddział i dołożył wszelkich starań, żeby miała jak najlepszą opiekę.
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-24, 10:36   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
asia 1975 napisał/a:
Wiecie co dziewczyny zastanawiam się co za sens ma wprowadzanie takiego dodatkowego stresu bliskim osoby chorej (jakbyśmy żyli przy tej chorobie w błogim relaksie psychicznym). Przecież o poważnym stanie w jakim znalazł się pacjent można chyba poinformować inaczej najbliższych. Ach :-( , ja już jestem na środkach przeciwlękowych a tak chciałam być silna...Silna za wszystkich i ...i nie dałam rady :cry: :-(


Asiu, w pełni Cię rozumiem. Wczoraj pani pielęgniarka z hospicjum stwierdziła przy Cioci, że chemia nie działa, a choroba postępuje. Skąd takie wnioski, skoro nie było jeszcze badań obrazowych, a przy ostatnich przeprowadzonych w trybie natychmiastowym 3 tyg. temu nie stwierdzono powiększenia się masy guza? Wiem, że dla pielęgniarek doświadczenie jest najlepszym nauczycielem, ale jak można mówić takie rzeczy przy chorej osobie i jej rodzinie, nie mając konkretnych podstaw w postaci najświeższych wyników badań? Albo tekst w stylu: gdyby to Pani w porę odkryli, to dałoby się przedłużyć życie o kilka lat. Jakbyśmy sami tego nie wiedzieli i potrzebowali jeszcze więcej dołujących słów... Ja też "jadę" na antydepresantach. Nie wiem, jak długo człowiek jest w stanie być silnym za siebie, a co dopiero za innych. Ściskam Cię mocno, Asieńko.
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-22, 09:19   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Zgadzam się z Lucy. Ja też znam przypadki, kiedy lekarz twierdził, że chory nie dożyje rana, a żyje do dziś. Osoby związane z medycyną, mimo swej ogromnej wiedzy, nie są nieomylnymi wyroczniami. Życie pisze różne scenariusze.
Asieńka, jestem z Wami. Wszystkie musimy się mocno trzymać. Ściskam serdecznie.
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Agnese

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 65440

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-15, 10:46   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Asiu, a jak wygląda cykl u Twojego taty? Czy każdy cykl oznacza jedną wizytę w ambulatorium, czy obejmuje ich kilka?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group