1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Aga8204

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118834

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-08, 17:44   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronko kochana...
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Aga8204

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118834

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-07, 20:52   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronka, sercem jestem przy Tobie.
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Aga8204

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118834

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-04, 21:30   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Witam Dronka. Dawno się nie odzywalm, ale u nas z dnia na dzień, chemie tatą znosi fatalnie, za tydzień termin następnej. Chciałam tylko powiedzieć, że u mojego taty nie wykonywali tracheotomii przy zapadaniu pega, pomimo, że też prześwit krtani minimalny, teraz widzę jak to dobrze, że ma tego pega, chociaż nie obyło się bez powikłań, ale wszystko mu podajemy przez peg, do ust nie bierze nic, następnie picia nie przelyka, tylko plucze jame ustna. Sercem jestem z Tobą.
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Aga8204

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118834

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-20, 18:34   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Droneczko, wiem co przezywasz! To jest nie do wytrzymania, i dla Was i dla taty, mój dzisiaj powiedział, że chce żeby go już się wszystko skończyło, myślałam, że mi serce pęknie. Dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe, dlaczego?? Ja nie potrafię tego zrozumieć, nie potrafię...
  Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Aga8204

Odpowiedzi: 411
Wyświetleń: 118834

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-06, 00:12   Temat: Rak śluzówki policzka z przerzutami, rekonstrukcja
Dronka sercem przy Was jestem, tyle mogę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group