1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-14, 15:30   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Jeszcze chciałbym się spytać czy obniżone białe krwinki mogą mieć coś wspólnego z chorobą castlemana?
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-12, 23:25   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Dziękuje za odpowiedzi.
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-12, 14:41   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Czyli w tym momencie kiedy miałem usuwanego guza to juz nie trzeba leczyć dalej? Jeszcze na tej karcie pisało Zalecenia: w przypadku powiększenie węzłów chłonnym zgłosić się do poradni laryngologicznej. Czyli leczenie zostało zakończone poprzez usunięcie chirurgicznie guza?
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-11, 19:00   Temat: Wyniki HistPat
Witam otrzymałem wyniki badania histopatologicznego i według mnie to nie jest złośliwe. Ale chciałbym żeby się ktoś wypowiedział na temat tego Guza Castelamana. Załączam załączniki z wynikami badań!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2015-06-11, 19:06 ]
Masz już swój wątek, nie ma potrzeby zakładać nowego.
Wątki scalone.






  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-11, 16:57   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Za chwile będę miał wyniki hist-pat podam wynik tutaj aby dowiedzieć się co to jest i czy to groźne!
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-02, 22:03   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Raczej Torbiel nie jak lekarz usuwał mówił żę to nie jest Torbiel!

[ Dodano: 2015-06-02, 22:05 ]
Znaczy ten guz leżał po prawej stronie koło tego mostka-obojczywego-sutkowym był twardy!
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-02, 20:03   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
A jak by to był nerwiak to nic groźnego? A zmiana węzłowa co to może być? Dodam żę moge mięc alergie bo mam częsty katar czy to może mieć z tym coś wspólnego,tego guza miałem ponad 5 lat!
  Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Adam70223

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7006

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-02, 09:15   Temat: Guz na szyi - choroba Castlemana
Witam mam 16 lat i miałem TK szyi z powodu guza. Guz miałem wycinany miesiąc temu i czekam na wyniki badania hist-pat. Poniżej napisze co jest napisane w TK szyi i chciałbym się dowiedzieć czy po TK można wywnioskować coś złośliwego. Pani laryngolog która mi dała skierowanie do szpitala na usunięcie guza mówiła że to raczej nic groźnego nie powinno być.

Zdjęcie z TK w załączniku

Przed i po operacji miałem też badanie krwi lekarz laryngolog mówił że mam obniżone krwinki białe ale minimalnie konsultował to z hematologiem,ale mówił że nie ma się co martwić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group