1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Forum nie działa
6aj787c

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11791

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2019-08-01, 08:53   Temat: Forum nie działa
Widzę że nie rozumiesz wciąż o co mi chodzi, a moje intencje od początku były dobre. Bronisz forum bezwarunkowo z całych sił - bardzo dobrze, doceniam to. Ale nie rozumiem czego odbierasz to jako atak.
Wiem, że ludzie pomagają tu bezinteresownie, ludzie sponsorują hosting za swoją prywatną kasę a wcale nie muszą, działa jak działa, więc trzeba docenić to co się ma a nie narzekać i jak mi się nie podoba to mogę spadać. Można tak wyliczać, ale...
Fakt jest taki, że jakość nie jest za dobra, a nie jest to forum o modelarstwie, żeby użytkownicy sobie mogli poczekać 2 tygodnie. Był w ciągu ostatnich miesięcy epizod że przepadły posty z kilku dni i kilka pomniejszych awarii nie licząc tej ostatnio. Dalej nie działa wysyłanie maili przy wiadomościach prywatnych.
Więc mamy w teorii rzeszę życzliwych kompetentnych ludzi gotowych nieść pomoc (stali bywalcy forum) oraz pieniądze a w praktyce stronę, która słabo działa. Nielogiczne, prawda?
Pytałem dlatego w pierwszym poście czy jest coś co możemy zrobić by pomóc:
6aj787c napisał/a:
Zatem bez złośliwości pytam zarządzających na czym polega problem i jak moglibyśmy go rozwiązać.

Odnosząc się bezpośrednio jeszcze to Twojego postu:
1. mogłem sobie sprawdzić na facebooku i "dokopać się do informacji"
Dobrze powiedziane, bo faktycznie są one zakopane dość głęboko. Na facebooku jest wiele stron o tej nazwie a grupa "Forum Onkologiczne Dum Spiro-Spero" ma 2 posty rocznie. A na forum nie ma do facebooka żadnego odnośnika.
2. mogłem napisać do administratorów z ofertą pomocy
Jakiś czas temu pisałem do administratorów w sprawie problemu ze swoim kontem to nikt mi nie odpisał. Najpierw prosiłem modów, ale nie mogli mi pomóc. A prawda jest taka że podczas ostatniej grubej awarii (pewnie nie uwierzysz, ale) naprawdę chciałem z kimś się skontaktować i zapytać czy nie trzeba pomocy w przywróceniu forum do życia, niestety zgubiłem maila a nigdzie w internecie go nie było
3. Czy uważam że 2500 to mało
Rozumiem że to kwota miesięczna? Nie mam zdania bo nie wiem jaki ruch generuje strona. Ogólnie nie jest to dużo, ale gdy patrzę na obecny ruch na stronie (rekord odwiedzin był aż 5 lat temu) wydaje się to i tak za drogo.
Podsumowując:
wystarczyło umieścić informację "przepraszamy, awaria techniczna, zapraszamy tymczasowo na facebooka <tu link> gdzie znajdziesz więcej informacji". Takie coś dodaje się błyskawicznie i nikt nie ma wątpliwości czy to awaria czy zamknęli forum. Nie wiem jak jest ale z doświadczenia (a jest to bliskie mojemu zawodowi) wydaje mi się że dało się problem ogarnąć w kilka godzin tylko zawiodło coś na szczeblu dogadania się kto to zrobi.
  Temat: Opis jak oglądać wniki naszej tomografii jako trójwymiarowe
6aj787c

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6271

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2019-04-08, 13:12   Temat: Opis jak oglądać wniki naszej tomografii jako trójwymiarowe
Witam,
Ponieważ płyta CD, którą dostajemy po tomografii jest ciężka dla laika do zrozumienia (czasem nawet nie widzimy gdzie są poszczególne organy) postanowiłem zaprezentować Wam inny program. Nazywa się Slicer i możecie korzystając z niego zobaczyć swoje płuca i kości jako trójwymiarowe modele możliwe do obejrzenia z każdej strony.
Nagrałem na potrzeby tego forum film z łatwo wytłumaczonym schematem działania:
https://www.youtube.com/watch?v=aReUfYWNwXM
Dodam dla pewności, że program ten nie ma użytku dla lekarzy, nie stosuje się go w medycynie. Pokazuję to tylko dlatego aby zainteresowani mogli zerknąć na swoje wnętrze, z ciekawości jak to tam w środku naprawdę wygląda.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group