1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rodzina z obciążeniem genetycznym
1411siwa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3442

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-09, 07:10   Temat: Rodzina z obciążeniem genetycznym
Tak wiem, ale chciałbym wiedziec czy jak juz sie okaże że posiadam ten nieszczesny gen to co dalej? Beda mnie badac okresowo czy na kończy się to na stwierdzeniu posiada pani "ten" gen i właściwie dalej to sama moge sie pobawić w Angeline Jolie na własny koszt? Może ktoś należy do takiej grupy osób i jest pod opieka poradni.
  Temat: Rodzina z obciążeniem genetycznym
1411siwa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3442

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-09-08, 21:40   Temat: Rodzina z obciążeniem genetycznym
Witam!
Jestem tu nowa i szukam ludzi, informacji na temat szpitali bądź klinik, które obejmują opieką rodziny z obciążeniem genetycznym. Jak wyglada taka opieka? Czy warto się zarejestrować? Czy to jest pic na wodę i jednak jak człowiek nie pojdzie prywatnie sie zbadać to nic nie ugra. Stoję przed dylematem. Mam 35 lat i wlasnie straciłam mamę ona zas siostrę i matkę wiec jest duże prawdopodobieństwo że i mnie to diabelstwo nie ominie. Ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenia?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group