1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Reszka.78 - komentarze
Autor Wiadomość
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #226  Wysłany: 2012-12-12, 20:23  


No co za wredne forko, że mi nie oznaczyło, że się odezwałeś [nerwus]

Tego trzeba sobie życzyć zawsze i wszędzie :mrgreen: ;) I tego, życzę i Tobie bo Może i Musi być już tylko lepiej :)
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #227  Wysłany: 2012-12-23, 21:18  


Reszkuniu, wszystkiego najlepszego dla ciebie i mamci, wesołych i spokojnych świąt, oraz pogodnego i szczęśliwego Nowego Roku.
Życzę ci tego aby to czego sobie życzysz się spełniło (myślę że wiem o czym teraz pomyślisz :-))
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #228  Wysłany: 2013-01-16, 12:43  


Witam :)

Dopiero dzisiaj, ale ostatnie tygodnie były zamieszane, zalatane, rzadko przy kompie i na necie ;P

Spóźnione Życzenia Wszystkim z okazji NOWEGO ROKU :mrgreen:

6 stycznia byłyśmy z Mamcią na Starówce zobaczyć oświetlenie Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu, oraz oczywiście choinkę na Zamkowym :) Załapałyśmy się nawet na ostatni dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku.
Świetnie było :) Tyle ludzi, tyle fajnych rzeczy do obejrzenia :)
Oświetlenie fantastyczne :) Choinka, prezenty, drzewa i lampy. Magia, tylko śniegu brakowało :-D Oglądałyśmy wszystko jak małe dzieci ;) Szkoda tylko, że nie wzięłyśmy aparatu by to wszystko uwiecznić i porobić sobie fotki przy prezentach :P


Pozdrawiam serdecznie :)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #229  Wysłany: 2013-02-19, 17:58  


Heja

Ostatnie kilka dni upłynęło nam pod znakiem Jamniory. Jak nie urok to sra**ka. Jamniora uroiła sobie dzieciątka w związku z tym chodzi i mleczy niczym krówka rasy czerwonej. Jakby tego było mało zjadła nam cosik i się pochorowała... tjaaa... same atrakcje.
Dzisiaj sypnęło, Jamniorka postanowiła na śnieg wynieść swoje urojone dzieciątko (łaciatą pluszową krówkę).
Mamcia gania po mieście, załatwia swoje sprawy, pomaga koleżankom także w pracy i w ogóle całymi dniami nie ma jej w domu.
Ja? Dzisiaj miałam głupi sen w którym widziałam babcię, dziadka i siostrę (a może siostry) babci, oraz Mamcię i przerabiałam dla nich jakąś działkę. Budowałam dom z piwnicą, urządzałam ogród i kącik wypoczynkowy. Niby nic takiego, a jednak przez cały dzień nie opuszcza mnie dziwaczny niepokój i nie potrafię się na niczym skupić. Wiem jak to brzmi, wiem. :^^:
Poza tym składam kolejne CV i z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że jest ze mną coś nie tak i czuje się jak skończony debil. :uuu:
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #230  Wysłany: 2013-02-21, 10:56  


Reszkuniu słonko jak ja bym się snami przejmowała.... (dziś w nocy razem z mamą miałyśmy TK- :shock: ). Chociaż mamie śnił się jej tatuś i mówił coś o lutym, mama odebrała to za zły omen i jest teraz "w dołku" jako że 1 marca mamy się stawić do szpitala więc może z tym lutym jej przejdzie :--:
Jamniczka jak człowiek ma poczucie silnego instynktu macierzyńskiego, (podobno raz w życiu suka powinna mieć małe-ale ile z tego naukowego potwierdzenia to ci nie napiszę). Musi słodko wyglądać z tym swoim "szczeniaczkiem". Uwielbiam jamniory.
Co do CV to wcale nie myśl że jesteś skończony debil a tym samym jeszcze inaczej, to świat jest popaprany i dlatego ludziom wrażliwym ciężko odnaleźć się w tej wypaczonej rzeczywistości.
Trzymajcie się słonka i dobrze że u Was "normalka" :tull: |uscisk| :cmok:
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #231  Wysłany: 2013-02-23, 21:30  


Kicia Kicia Gonisieczku :cmok: zobaczysz, że i Wy na prostą wyjdziecie i będzie wszystko okej :) MUSI BYĆ!! :tull: :tull:

Podobno suczka powinna mieć raz szczeniaki, ale nasza jest taka glizda, że weterynarz (fiksiarz jamniczy) powiedział, żeby lepiej ją wysterylizować, bo szczeniaki by zamęczyła swoją nadopiekuńczością. Poza tym znając mnie i Mamcię, to byśmy tych jamniorków w życiu nie oddały, a jakoś posiadanie w domu nawet jedenastu (osiem do dziesięciu maluchów + Jamniora) takich rozkosznych przegubowców wydaje mi się mało realne ;P
Co do snów. To wiem "Sen mara, Bóg wiara" i inne takie ludowe porzekadła. Sny mam tak odjechane, że mogłabym książki pisać, filmy kręcić, albo gry tworzyć :P Dziadkowie ze strony Mamci śnią mi się dość często i się tym nie przejmuje, ale jak mi się we śnie z nimi pojawia Mama, to często i we śnie taki niepokój czuję i potem cały dzień ten niepokój mnie nie opuszcza i o tym myślę. Wiem, że to idiotyczne, tak samo jak pisanie o tym tutaj.

Pozdrawiam Cię gorąco i równie gorąco pozdrawiam Przyszywaną Mamcię :cmok:
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #232  Wysłany: 2013-02-24, 20:54  


:) Miłego wieczorku
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #233  Wysłany: 2013-03-01, 23:01  


Pozdrawiam Cię Mikuś :) Z poślizgiem, ale pozdrawiam serdecznie :)

Cóż mogę rzec w dzień taki jak ten? Wiosna panie sierżancie ;P Śnieg topnieje, Jamniora otworzyła sezon tańców z piłeczką na spacerze i jest okej.

Mamcia, gdyby nie bolały Jej nogi, to czułaby się świetnie i kwitnąco. Nogi ma nieco jakby osłabione, choć bardzo dużo chodzi, a jak się kładzie wieczorem do łóżka to zaczynają boleć. I teraz nie wiem, czy ma zespół niespokojnych nóg, czy też coś miażdżycowego. W każdym razie nic innego właściwie Mamci nie dolega.

Z rzeczy przyjemniejszych. Jutro idziemy pewno na Pola Mokotowskie szukać wiosny :P Marzy mi się taki spacer, słońce i zapach wilgotnej ziemi, w którym czuć wiosnę :) Brak słońca i ciepła zdecydowanie daje się już we znaki ;)

Pozdrawiam gorąco :mrgreen:
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #234  Wysłany: 2013-03-17, 14:54  


:)

Też chce wiecej ciepła i słońca.
Na bóle nóg polecam Lioton 1000. Mam zylaki i czesto bolą mnie nogi. Jesli juz kupisz to przechowuj w lodówce. Nie zalowac leku podczas smarowania.

Pomogłam ?
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #235  Wysłany: 2013-03-18, 14:42  


Bardzo Kochana Pingwinko :cmok: Pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #236  Wysłany: 2013-03-18, 22:34  


To bardzo sie cieszę :)
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #237  Wysłany: 2013-03-23, 18:03  


Witam

Pogoda piękna, słoneczna. Dobija mnie niestety ten śnieg i mróz. Lubię zimę, ale mam jej już serdecznie dość. Za upałami nie tęsknię, ale tak już wiosennie ciepełko mogłoby być.
Byłyśmy dzisiaj na długim spacerze i nas nieco wywiało. A Jamniora wcale do domu wracać nie chciała, bo susowanie w śniegu za piłką i z piłką jest bardzo fajne. Brrrrrrrrr

Teraz się odrobinę martwię, bo Mamcię telepie i mówi, że czuje się tak jakby miała temperaturę i grypę. Temperatury nie ma. Mierzona na dwóch termometrach. Ma 36. Co nie zmienia faktu, że mi najwyraźniej przemarzła i martwię się, czy się nie przeziębiła. Od wczoraj kaszle.

Eh...
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #238  Wysłany: 2013-03-27, 21:56  


Ta zima moglaby juz sobie odpuscic. Wiosno wiosno gdzie zes ty, czy jakos tak to było.

Masz jamniczkę. A jak sie wabi ?

Przykro mi, ze Twoja mama niezbyt dobrze sie czuje. Przytulam i pozdrawiam serdecznie
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #239  Wysłany: 2013-04-13, 20:45  


Ugh dopiero teraz odpowiadam O.o

Strasznie dawno do mojego wątku nie zaglądałam O.o Wybacz Mikuś Pingwinko i nie gniewaj się :cmok:

Moja jamniora wabi się Fanta, choć tak naprawdę reaguje na wszystko tylko nie na swoje imię ;P Więc jest właśnie Jamniora, Niunia, Tuśka, Lala i Lalka, Myszka, Króliczek, a czasem nawet Żabka ;P Już nie wspomnę o Zmorze, Zarazie, Cholerze, Gliździe i innych xD Mąż mojej Mamci koleżanki mówi na Jamniorę Ruda Pinda i Suczydło jest przeszczęśliwe ;)

Też mocno Cię przytulam i serdecznie pozdrawiam :)

Wiosna się zrobiła w końcu. Dzisiaj byłyśmy na długaśnym spacerze na Polach Mokotowskich i podziwiałyśmy Krokusy. Obie z Mamcią jesteśmy przeszczęśliwe bo w naszej okolicy mamy aż pięć punktów wypożyczania rowerów i zamierzamy korzystać jak tylko pogoda pozwoli :) Nawet Jamniorę przymierzałam do koszyka czy się zmieści, bo można by było ją na takie przejażdżki zabierać. Jamniora sobie usiadła, choć zadowolona specjalnie nie była, bo jej się siatka w dupkę wpijała ;P

No i oczywiście należałoby wspomnieć o tej cudnej burzy jaka nas złapała w drodze powrotnej do domu. Całe szczęście już niemal pod drzwiami, więc mało zmokłyśmy 8-)

Buziaki i pozdrawiam wszystkich słonecznie i kwiatowo :)
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #240  Wysłany: 2013-04-15, 22:08  


Reszko absolutnie sie nie gniewam.

Fajnie sie wabi Twoja jamniczka. Ja jak juz pewnie wiesz, ja mam kocura Filipa.

Ja tez lubie spacery i jazde na rowerze. Jeszcze jezdze na rolkach. Uwielbiam ruch na swiezym powietrzu. Jamniczce do koszyka podłóz jakąs poduszeczke, co by paniusia wygodnie miala ;)

Najserdeczniej Cie pozdrawiam i oczywiscie wszystkich zaglądajacych do Twojego wątku. U mnie wszystko w porzadku. Menopauza jest, ale daje sobie z nia rade.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group