1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
rak żołądka...?
Autor Wiadomość
kaka89 


Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2010-02-19, 17:54  rak żołądka...?


Szczerze mówiąc to nie wiem jak zacząć, pierwszy raz wchodzę na takie forum i nie wiem czy to coś da... Moja mama(61lat) przed świętami znalazła się w szpitalu, ponieważ bardzo mało ważyło, wszystko ją swędziało i coraz gorzej się czuła.Najpierw jezdzilismy bo roznych dermattologach bo uwazali ze to jakas choroba skorna(nie pamietam teraz nazwy)Już wcześniej miała skierowanie jednak tp zignorowała... w szpitali porobili jej wszystkie badania, diagnoza(której tak naprawdę do tej pory nie ma)była że to rak, że są przeżuty jednak wyniki miały pokazać czego to tak naprawdę jest rak i jak to leczyć. Podejrzewali że to rak żołądka ale nikt nie mógł tegopotwierdzić. za wynikami czekaliśmy ponad miesiąć, poczym okazało sie że trzeba je powtórzyć bo sa nie do odczytu czy coś. znowu musielśmy czekać na termin badania prawie miesiąc i teraz drugie tyle czekamy na wyniki. Oczywiście nikt z lekarzy nie podjął się żadnego leczenia. Już nie wiem co robić, mama czuje się coraz gorzej jest bardzo słaba chyba jeszcze schudła,raczej je ale zdarza sie ze w ogole nie ma apetytu wiem że gdy bede chciala isc do kolenej kliniki czy szpitala, znowu to czekanie.... wiem że z mamą nie jest dobrze, ale ta nie wiedza i nie możność jest straszna nie wiem jak jej pomóc, gdzie mogę sie zgłosić, co robić jak dzaiłać by nie siedzieć bez czynnie i czekać na najgorsze....................?
_________________
kaka89
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group