1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak szyjki macicy przedinwazyjny
Autor Wiadomość
magdena 


Dołączyła: 06 Maj 2013
Posty: 80
Pomogła: 21 razy

 #16  Wysłany: 2014-01-30, 16:44  


Kasiu wieczorem skrobnę kilka słów.
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #17  Wysłany: 2014-02-06, 08:31  


Cześć dziewczyny....Byłam u swojego lekarza w ubiegły czwartek....Opowiedziałam mu wszystko czyli o plamieniach które mnie niepokoiły i o wizycie u doktorki w naszym osrodku zdrowia...Powiedział iz jego zdaniem nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty...iz moja szyjka nie bedzie równa jak przed zabiegiem przez to jej może taki wygląd a nie inny...iz plamienia mogły byc gdyz miałam może inny cykl niż zwykle...defacto miesiączka ustąpiła plamienia ustąpiły...Powiedział iż lekarka zachowała sie niepowaznie gdyż wszystkie badania oraz histo które wysłał są prawidłowe i nie znajduje powodu aby teraz wycinać macicę (ostatnie histo było robione z polipa jaki usunął) czyli pażdziernik ..czyli że w przeciągu 3 mc raczej nie ma prawa nic tak szybko się rozwinąć.że gdybym miała conajmniej cin 1 można by sie było zastanawiać....Polip który teraz się rozwinął ma ok 3 mm więc na razie nie będzie go usuwał i że być może powstał w tym samym miejscu co pierwszy gdyż za mało go uszczknął przy usuwaniu...to tyle...dla świetego spokoju zrobił mi na nowo cytologie i myslę że dokładnie bo troszkę bolało...poprosiłam też o badanie na chlamydię i 2 pozostałe które były napisane w wątku przez biala12 ..teraz czekam na wyniki ,myslę iż będą ok wtorku...to na razie tyle...trzymajcie się dziewczyny...Ja wiem jedno...na pewno trzeba pozytywnie myśleć...trzymam kciuki za wszystkie kobiety które przechodzą przez to wszystko co my....i za wszystkie które juz to przechodziły...odezwe się jeszcze.Buziaki :)
_________________
kasiula75
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #18  Wysłany: 2014-02-06, 22:16  


Tak własnie Kasiu myślałam ,ze nie ma powodów do obaw ;) .Bardzo ,bardzo sie cieszę .Daj znać jak będą wyniki :)
 
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #19  Wysłany: 2014-02-07, 09:22  


Dziękuje biała12 wiem jak jest trudno...przez wszystko do tej pory sama przechodziłam...znam lęki strach....Bardzo się cieszę iż istnieją takie fora i tacy ludzie...Czasem nawet kilka słów podnosi na duchu...Jestem ciekawa jak wyjdą badania..również te na chlamydie...wyniki już niedługo..ale nie ukrywam strach z którym walcze gdzieś w środku mnie paraliżuje.....ale jakoś to będzie przecież .odezwę się :)
_________________
kasiula75
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #20  Wysłany: 2014-02-12, 11:00  


Dziewczyny jestem happy na razie jest dobrze cytologia 2 czyli u mnie norma...Pozostałe badania na chlamydie ...jeszcze nie doszły moż :-D e za dwa dni...Pozdrawiam serdecznie :-D
_________________
kasiula75
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #21  Wysłany: 2014-02-12, 11:04  


Super Kasiu ,jestem szczęśliwa wraz z Tobą :sun:
 
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #22  Wysłany: 2014-02-12, 12:36  


Dziękuję biała12 ..Mam nadzieję iż u Ciebie też wszystko ok....napiszę co z tą chlamydią..pozdrawiam serdecznie |przytula|
_________________
kasiula75
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #23  Wysłany: 2014-02-18, 22:01  


Hej to znowu ja...chlamydi i innych bakteri nie wykryto u mnie....Martwi mnie jednak iz pielęgniarka powiedziała iż to badanie będzie kosztować 400 zł....hmmmm czyżby było to mozliwe....przed pobraniem poinformowano mnie że ok 200 zł....pozatym znów dziś mam jakieś małe plamienia jak poprzednio.....cytologia ok czyli co????Zgłupiałam...........
_________________
kasiula75
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #24  Wysłany: 2014-02-18, 23:16  


Kasiu ja za posiew plus badania na chlamydia,mycolasma ,ureaplasma płaciłam w Krakowie 250 zł .Wiec ,nie wiem co to za laboratorium gdzie tak siebie cenią |wht?!| .
Bardzo dobre wiadomości ,ze nic nie wykryto ,bo żadna z tych bakterii to nic dobrego .
Jednak plamienia trzeba wyjaśnić .Proponuję sie wybrać jeszcze raz szybko do lekarza aby szukał przyczyny .
 
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #25  Wysłany: 2014-02-28, 22:59  


Kasiu obecność polipa w śluzówce to stan, który może wpływać na zaburzenia miesiączkowe, powodować plamienia i ból.
 
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #26  Wysłany: 2014-03-06, 14:20  


Dzięki Biała12 wiem iż polip może dawać takie a nie inne objawy.....lekarz powiedział żeby go na razie nie usuwać..niestety do innego lekarza nie mogę teraz pójść jestem we wloszech...te plamienia ostatnie co miałam po 4 dniach pojawiła się miesiączka...kiedys przed operacją też je miałam lecz jakos nie zwracało to mojej zbytniej uwagi gdyz "ja tak mam"...pozatym myslę iz mam jakieś zaburzenia hormonalne....na karku prawie czterdziestka... :uuu: teraz też juz od dwóch dni mam bolesność piersi...a miesiączka dopiero po 20...najważniejsze iz cytologia wyszła ok...jakoś musze przeczekać....Pozdrowienia gorące...
_________________
kasiula75
 
biala12 



Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 108
Skąd: Gliwice
Pomogła: 29 razy

 #27  Wysłany: 2014-03-08, 19:18  


Kasiu pamiętaj ja dalej trzymam kciuki :) .Niestety nie wiem jak sie postępuje przy obecności polipa .Jednak tak jak twój lekarz uważam ,ze to co sie u ciebie dzieje nie ma związku z dysplazją :)
 
 
Kasiula75 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 16
Pomogła: 2 razy

 #28  Wysłany: 2014-03-10, 12:08  


Ah kochana..nie dajmy się zwariować....takie czasy iz trzeba myśleć pozytywnie...na pewne rzeczy nie mamy wpływu i już...najważniejsze nie poddawać się ,kontrolować i robić wszystko co w naszej mocy...ale oczywiscie bez zbędnej przesady i czekania iz może znów....ja staram się nie mysleć ,żyję jak wczesniej,jak cos niepokojacego zauważę pójdę d lekarza..jeśli nie..do następnej wizyty za ok 5 mcy.... :) Pozdrawiam będę tu "wpadać".Trzymaj się :) .I oczywiście trzymam kciuki za wszystkich którym przyszło tu zaglądać...... :?ale?:
_________________
kasiula75
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group