1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Autor Wiadomość
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #121  Wysłany: 2011-02-27, 12:17  


iwona2010, To dobrze ze Twoj tatus taki radosny tzn ze dobrze sie dzis czuje.Cudownie!!! i oby tak bylo zawsze!!! a Ty masz byc silna,wiem ze to nie takie proste,ale robisz to dla swojego ukochanego.Trzema miec sile do tego dziadostwa co dotknelo naszych bliskich.a z kaszlem to nie mozna jakos zaradzic?zapytaj lekarza,przeciez sa leki zeby choc ten kaszel ograniczyc,przeciez to nie sredniowiecze tylko XXI wiek.Trzeba cos pomyslec,bo kaszel meczy.ja wiem jak moj tatus.jak zaczyna kaszlec to widze ze sie meczy.Wiec bierze leki co przepisal lekarz i jest lepiej.Dodatkowo bierze jeszcze ACC maks i syrop PINI.Dzis tatulo pytal mnie czy nie ma jakiegos leku eby sie tak w nocy nie pocil..,bo od kilku dni strasznie sie poci..i nawet nie wiem co mam mu powiediec dlaczego tak jest...Wzial tez dzis kwas foliowy i dostal biegunki tzn inczej wzial 3 tabletki po 5mg bo stwierdzil ze skoro dawka jest dopuszczalna do 4 to moze jak wezmie 3 to sie mu poprawi noi sie poprawilo..toaleta od samego rana...ale oprocz tego dobrze sie czuje,smieje sie,zartuje..oby tak ZAWSZE !!! Calusy i dobrej niedzielki :)

[ Dodano: 2011-02-27, 12:19 ]
Napisalam tatus bo myslalam bo tatulo z boku moj siedzi i zarty sie go trzymaja.Oczywiscie chodzilo mi o twojego ukochanego;)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #122  Wysłany: 2011-02-27, 23:32  


Gonia, Tatuś dostał biegunki po kwasie foliowym? Pytam bo moja Mama brała 15 mg.x3 razy dziennie i nic takiego się nie działo- aż dziwne to.
A jak tam krwioplucie? Dalej dokucza?
Piszesz, że Tatuś się poci, czy ma przy tym gorączkę?

Fajnie, że Tatuś ma dobry humor, że żartuje i robi plany, oby tak dalej.
Pozdrów go serdecznie.
Spokojnej nocy życzę.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #123  Wysłany: 2011-02-28, 08:04  


Witaj Gonia.
Teraz w tym tygodniu mamy chemie to onkolog napewno coś zaradzi,bo rodzinny rozkłada ręce.Daj Boże.....
Też jestem zdziwiona,że twój tatulo ma biegunke po kwasie foliowym.anie przyplątała się jakaś infekcja.
ą co do pocenia mój tatulo tak samo się poci,nam lekarz powiedział,iż takie poty występują przy nowotworze płuc,ale ile w tym prawdy to nie wiem.
[hura] .że tatulek dobrze się czuję.Uściskaj go mocno
 
Patrycja 


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
Skąd: Lublin
Pomogła: 20 razy

 #124  Wysłany: 2011-02-28, 09:49  


Z tym poceniem to faktycznie jeden z objawów nowotworu płuc.Mój tata poci sie od zawsze, jest bardzo otyły i lekarz mówi,że nie zawsze poty nocne to rozój raka czasem są innne przyczyny.ważne czy np. ma jakieś stany podgoraczkowe?
Pozdrawiam.
_________________
Miec nadzieję na nadzieję i wierzyc, że wiara istnieje..
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #125  Wysłany: 2011-02-28, 11:16  


czkawka, Hej kochana ;-) jak narazie krwioplucia nie ma zobaczymy co dalej.dzis byl usmiechniety i mowi do mnie ze niedlugo juz do onkologa jedziemy..hahaha on sie cieszy a ja sie boje...

[ Dodano: 2011-02-28, 11:20 ]
iwona2010, Patrycja, Tatus pocil sie bo chyba jakas infekcja byla..;-( dzis nic nie narzekal..zobaczymy co bedzie dalej...tatus po tym kwasie mial biegunke,ale jeden dzien dzis juz nie ma..buziaki dziewczyny trzymajcie sie tam;-)odezwe sie wieczorkiem,bo teraz zaczynam pracke

[następne komentarze]
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #126  Wysłany: 2011-03-06, 10:24  


Witaj Gonia co tam u tatusia ;)
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #127  Wysłany: 2011-03-06, 10:44  


iwona2010, Witaj kochana.Na dzien dzisiejszy Tatus odlicza dni kiedy idziemy do jego onkologa..czyli do 30 stego tego miesiaca...za chwile bo 27 minie pol roku..od diagnozy,Tatus dzis dobrze juz zjadl 6 bulek na sniadanie(ja nie zartuje-on tyle je! )Twierdzi ze jeszcze z dwa kg musi przytyc ze jak onkolog go zapyta jak sie czuje to powie ze przytyl...haha jak dziecko;)Ale ja sie ciesze niech je.Ten Zespol zyly narazie mu nie dokucza,kaszel raz na jakis czas ale slaby i suchy.spi normalnie,wstaje skoro swit a siedzi do wieczora.W tej chorobie najgorsze jest ze zmiany nastepuja nagle.Dzis jest cudownie a jutro np bedzie przysypial.Tak przeciez bylo w tamtym miesiacu-jak zlapal jakas infekcje,alebo raczysko ruszylo..sama nie wiem..na dzis jest wrecz fenomenalnie!!!i oby tak bylo;-))))))
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #128  Wysłany: 2011-03-06, 10:47  


Cieszę się razem z tobą ale do tego jedzenia to naprawde szok że tyle wsunie,ale to dobrze niech je.Pozdrów tatusia.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #129  Wysłany: 2011-03-06, 12:28  


Gonia, dobrze, że Tatuś ma wiarę i nadzieję. To daje mu siły do walki o każdy dzień, podejrzewam jednak, że duża w tym Twoja zasługa. Pięknie się Nim opiekujesz i może być z Ciebie dumny (na pewno jest).
Pozdrów Tatę i uściskaj.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #130  Wysłany: 2011-03-06, 12:38  


iwona2010, czkawka, Tatus dzis powiedzial ze on sie modli i jest potrzebny tu na Ziemii nam,wiec mowi pozyje jeszcze 2-4 lat..moj kochany tatus!!! Mowi ze musi duzo jesc bo bedzie silny,wlasnie po obfitym sniadaniu wcina kotlety schabowe(podkreslam kotlety bo to nie jest jeden kotlet z ziemniakami;-) )Uciekam zaraz na probke do pracy.Kotlety zrobione,tatulo najedzony prawie bo dojada...Matka Boza czuwa i blogoslawi;-)))
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #131  Wysłany: 2011-03-07, 22:09  


Gonia, Goniu kochana TAK BARDZO SIĘ CIESZĘ,że u Was sprawy tak się mają :uhm!: To świetnie,że tata ma taki wilczy apetyt i humor mu dopisuje:) Aż człowiekowi lżej się robi na sercu po przeczytaniu Twojego wątku :) ....oby tak dalej :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #132  Wysłany: 2011-03-11, 07:46  


Anelia, Tatus bez zmian,czyli dobrze.tylko ten kaszel jest i myslimy nad czyms mocniejszym..Tatulo przytyl 3 kg taka buzia mu sie peln jak ksiezyc zrobila,ale mowi ze musi dobrze wygladac jak pojedziemy do jego lekarza ;-) a co u was?co two tatus bierze na kaszel?
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #133  Wysłany: 2011-03-11, 16:55  


Witaj Gonia.Super że tatulo przytył mój tatuś bierze teraz na kaszel syrop robiony zapisany przez onkologo próbowałam spisać nazwę ale nie mogę rozszyfrować tych składników najlepiej jak się spytacie na wizycie wiem też że w razie bólu można dołączyć składniki przeciwbólowe,ale jest pomocny tylko występują po nim zaparcia,Ściskam
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #134  Wysłany: 2011-03-11, 23:14  


iwona2010, dzieki kochana,zaytam onkologa jak pojedziemy,jednak do tego czasu musimy cos wymyslec...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #135  Wysłany: 2011-03-24, 16:03  


Witaj
Jak tatuś się czuję? ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group