1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak pęcherza moczowego
Autor Wiadomość
Adelina 


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra

 #16  Wysłany: 2011-07-18, 21:48  


Witajcie


Mój tato jest juzpo wycięciu pęcherzamoczowego ,prostaty i węzłow chłonnych ,któe były zmienione .Wzięto wycinek z tych węzłow do badania histopatol.Moja ciotka twierdzi - nie jest lekarzem i nie zajmuje się medycyna ze jesli wyniki beda złe to ojcu zostało 20 % życie .Czy to prawda?Czy tat powinien cos jescze brac?Co sądzicie o NADCA w leczeniiu nowotworów?

[ Dodano: 2011-07-19, 14:41 ]
Czy ktoś może orientuje się w temacie ?Dziękuje.
 
Adelina 


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra

 #17  Wysłany: 2011-07-21, 08:06  


Mam pytanie mój tato ma po operacji usunięcia pęcherza,a po nim wsadzony dren ssący.Miał dziś wyjżdź do domu ale z tego drenu cały czasmu leci płyn .Jak długo taka sytuacja może się urzymywać?
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #18  Wysłany: 2011-07-21, 08:37  


Jeśli chodzi o NADCA... zastanawia mnie, że dichlorooctan sodu jako "lek" propagowany jest dosyć podejrzane forum naukowe oraz firmę produkującą odczynniki chemiczne. Obie te "instytucje" wzajemnie się linkują, zaś autorem rewelacji o przeciwrakowym działaniu specyfiku jest wszędzie użytkownik o nicku "crono5". Doniesienia prasy brukowej potwierdzające powyższe "fakty" wydają się także wątpliwej jakości. Postaram się po 10-tej dodzwonić do firmy oferującej ten związek chemiczny po horrendalnych pieniądzach i dowiedzieć czegoś więcej... Na razie sugeruję dużą dozę ostrożności. Środek jest opisywany jako działający na wszystkie rodzaje raka. A jeśli coś jest do wszystkiego, to najczęściej niestety jest do niczego...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Adelina 


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra

 #19  Wysłany: 2011-07-21, 16:47  


Dziękuje Gazdo czekam na inf od Ciebie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #20  Wysłany: 2011-07-21, 17:03  


No cóż... każda metoda jest dobra, aby wydębić pieniądze od osób chcących ratować życie swoje i swoich bliskich. Firma która tym handluje, sprzedaje dichlorooctan sodu jako odczynnik chemiczny, zaś jeśli chodzi o jego rzekomo antyrakowe działanie, to twierdzi, że słyszała o nim jedynie od nabywców. Nie wnikałem już, czemu linkuje do pseudonaukowego forum polecającego ten specyfik jako cudowne remedium na raka... A tym bardziej twierdzenie, że toksyczne działanie octanu neutralizowane jest herbatą i witaminą B1, zakrawa na kpinę...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
kobieta68 


Dołączyła: 18 Lut 2011
Posty: 18
Pomogła: 5 razy

 #21  Wysłany: 2011-07-21, 17:09  


Czesc Adelina,mozesz sprecyzowac o co chodzi z tym drenem?bo jezeli tata twoj ma wyloniona urostomie i tam jest zalozony dren,to ten plyn nic innego jak mocz,i ten dren z czasem bedzie usuniety,ale jezeli nie to po zabiegu zalozone sa dreny ktore maja na celu odprowadzenie plynow ale ktore sie w ktorejs tam dobie tez usuwa,nic lekarze wam nie mowia?podpytaj sie ,powinni udzielic ci takiej informacji,a jak tata sie czuje?
_________________
kobieta68
 
Adelina 


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra

 #22  Wysłany: 2011-07-21, 18:29  


Dzieuje Gazdo.

Kobietko ,mój tata miał usunięty całkowicie pęcherz z powodu raka G3.Po operacji załozyli mu taki dren -ssączke z pojemniczkiem gdzies koło pępka -dokładnie nie wiem i stamtąd sączy się płyn.Miał wyjśc ze szpitala ale nadal te płyny wydobywają sie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #23  Wysłany: 2011-07-21, 18:42  


to jest dren pooperacyjny. W podciśnieniowym zbiorniczku zbiera się wydzielina z rany. Chodzi o zmniejszenie obrzęku w okolicach operowanych (tak na chłopski rozum).
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
kobieta68 


Dołączyła: 18 Lut 2011
Posty: 18
Pomogła: 5 razy

 #24  Wysłany: 2011-07-21, 19:22  


tak jak pisze Gazda,i jest tak ze czasami moze dluzej to potrwac,a nie usuna drenu i nie wypuszcza do domu poki tam jeszcze sie cos odciaga,pozdrawiam
_________________
kobieta68
 
Adelina 


Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra

 #25  Wysłany: 2011-08-14, 20:57  


Proszę powiedzcie jakie są rokowania tata miał wycięty pęcherz zpowodu raka złosliwego G3 ,a także węzły na 9 węzłów tylko w 1 wykryto przerzuty.Jakie są rokowania?Co robic dalej?
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #26  Wysłany: 2011-08-15, 00:20  


Dalej? Żyć i słuchać lekarzy. No i zgadzać się na każde leczenie RADYKALNE które zaproponują...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Maria 63 


Dołączyła: 31 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: woj.dolnośląskie
Pomogła: 4 razy

 #27  Wysłany: 2011-08-15, 21:03  


Adelina!
Lekarz prowadzący po otrzymaniu wyniku histopatologicznego powinien skierować Twego Tatę do onkologa i to natychmiast.Wiem,ze trzeba zastosować chemioterapię jak najszybciej po operacji.Czas odgrywa wielka rolę.
_________________
Maria
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group