1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2013-03-09, 20:06
Rak jajnika zaawansowany
Autor Wiadomość
Caroline 



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 662
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Pomogła: 102 razy

 #91  Wysłany: 2013-08-15, 16:48  


Witaj :)
Ja zawsze się śmiałam kiedy spadały moje białe, że strajkują, albo stanęła mi w szpiku linia produkcyjna. :lol: Wracając do białych i Neupogenu- po nim miałam takich wzorowych uczniów, że kolejne 7 wlewów poszło zgodnie z planem :)
pozdrawiam ciepło :)
_________________
HISTORIA MAMY http://www.forum-onkologi...ejacy-vt599.htm
MOJA HISTORIA http://www.forum-onkologi...olog-vt6463.htm
 
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #92  Wysłany: 2013-08-15, 17:59  


:) Prosiłam o zastrzyk, ale nie dostałam.Może szkoda we mnie inwestować :) . Coś nie mogę złapać "fali" , żeby dogadac się z lekarzami, brak mi pomysłu co dalej robić.......
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #93  Wysłany: 2013-08-16, 14:07  


Bożenko odpoczywaj i ładuj te akumulatory by białe poszły w gore .Neupogenu tez nie można tak stale bezkarnie podawac, bo szpik całkiem sie rozleniwi..Własnie dzis wrociłam do cywilizacji wiec już wspieram Cię szybciutko ciałem i duchem:)
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #94  Wysłany: 2013-08-22, 12:39  


Witam.Dziś mam super dzień.Podano mi chemię,Gemzar i Carbo.Bardzo cieszy mnie kolejny spadek markerów o 50 %.Również kolejny powód o radości mam zlecony port tylko czekam na termin.Byłam równiez na USG jamy brzusznej czysto ,ale za to miednica mała bedzie robiona we wrzesniu,myslę ,że naciek troszkę dostaje po kokardach, Zobaczymy jak będzie.Pozdrawiam
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #95  Wysłany: 2013-08-22, 23:24  


spadek markera zawsze cieszy ..wzosze toast reservatolem ;) by spadal dalej slac serdeczne buziaki :*
 
jolka1 



Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 74
Pomogła: 4 razy

 #96  Wysłany: 2013-08-26, 01:15  


wspaniałe wiadomości Bożenko :-D wagary na coś się przydały i chemia dotarła do celu, do tego dobry wynik USG, spadek markerów, Trzeba to koniecznie uczcić ;)
Fajnie, ze założą Tobie port naczyniowy, to naprawdę cudowna rzecz. Zero problemów z pobraniem krwi czy podaniem chemii. Mam takie cudeńko założone i na pewno nie pozwolę je wyciągnąć po skończonej chemii :-D
Życzę najkrótszego terminu do założenia portu, najlepiej jeszcze przed kolejną chemią lub w dniu podania chemii

serdecznie pozdrawiam
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #97  Wysłany: 2013-08-26, 08:35  


Dzieki Jola.własnie jest kłopot bo nie ma miejsc .A plan jest taki ,żebym po założeniu dzień czy dwa ,nie wiem jakie sa standarty wzieła chemię.Oczywiscie ze względu na moje "szału nie ma"wyniki.Muszą byc dobre na operację i na chemię ,dzielic sie nie da, a razem to też bedzie cud.Zobaczymy czekam na wiadomosci ze szpitala.
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
jolka1 



Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 74
Pomogła: 4 razy

 #98  Wysłany: 2013-08-26, 10:55  


Bożenko jeśli chodzi o port to w moim przypadku tego samego dnia był zakładany i tego samego dnia przez niego popłynęła chemia. Termin założenia terminu miałam przyśpieszony jako "Pilne" przez lekarza od chemioterapii, pani dr załatwiła wszystko wraz z terminem w szpitalu gdzie założono port.
Byłam jeszcze na wizycie lekarskiej u chirurga, który kwalifikuje czy są przeciwwskazania czy nie , ten chirurg później mi zakładał port w szpitalu.
Bożenko spróbuj zatem u swojego lekarza od chemii czy onkologa klinicznego o przyśpieszenie terminu, Oni naprawdę mogą wiele pomóc w tej kwestii. Szkoda, ze nie wykorzystali czasu, w którym miałaś dobre wyniki na tyle by dostać chemię.
Bożenko cuda się dzieją i dlatego będę trzymać mocno kciuki, by Twoje wyniki krwi pozwoliły na założenie portu jak najkrótszym terminie. |buziaki|
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #99  Wysłany: 2013-08-27, 06:28  


Dzięki .teraz zostaje mi sie ogarnąć,wiecej ruchu i cierpliwie czekać.
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #100  Wysłany: 2013-09-06, 05:51  


:) Od dwóch dni jestem szczesliwą posiadaczką portu naczyniowego. Morfologia kiepska .Pierwszy raz w życiu miałam podane płytki , w asyście lekarza, pielęgniarki i specjalnego wózeczka pewnie w razie wstrząsu.Ale byłam grzeczna żadnych fikołków nie robiłam. :) Zabieg odbył sie planowo w znieczuleniu ogólnym. PO zalożeniu maski z tlenem wybabałuszałam oczy co by, anastezjolog widział że nie śpię. Widziałam rozbawione oczy nad sobą i usłyszałam słowa ...proszę sie nie bać zaczekamy aż Pani zaśnie i tyle pamietam.Wybudziłam s,ie strasznie bolalo mnie gardło ale to normalne po intubacji.
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #101  Wysłany: 2013-09-12, 12:08  


Dzis miałam podaną chemię wyniki, po japońsku jako -takie.Port pieknie sie sprawdził,ale organizm zaczyna sie buntować - marker 1000 do góry. W USG jamy brzusznej wody nie ma.W pażdzierniku TK czuję ,że coś mi się buduje po prawej stronie no nic walczymy dalej.Pozdrawiam zagladajacych.
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Lidia Bieńkowska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 1456
Skąd: Warszawa
Pomogła: 193 razy

 #102  Wysłany: 2013-09-12, 12:57  


Walcz Bożenka i nie dawaj się!
_________________
Lidia
Nauczmy się kochać ludzi....bo tak szybko odchodzą.
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #103  Wysłany: 2013-09-12, 18:14  


Bożenka napisał/a:
Pozdrawiam zagladajacych.

Zaglądający również pozdrawiają :)
 
Klarysa 



Dołączyła: 30 Kwi 2011
Posty: 450
Pomogła: 75 razy

 #104  Wysłany: 2013-09-14, 07:10  


Tak Bożenko walcz- pozdrawiam i kciuki trzymam!
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca"
 
janna 


Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 253
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 20 razy

 #105  Wysłany: 2013-09-14, 08:35  


Bożenko, podadzą Tobie inną chemię, zmienią ją, jeśli marker idzie w górę? Napisz proszę co na to lekarz prowadzący? Może uda się przyśpieszyć TK? Powinni szybko sprawdzić, na cito, co się dzieje, jeśli marker rośnie to każdy dzień jest ważny.
Serdecznie Cię pozdrawiam i myślami jestem z Tobą _itsme_
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group