1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
gruczolak pęcherzykowaty
Autor Wiadomość
krisgdynia 


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2017-10-20, 09:07  


Witam. Po usunięciu całkowitym (cięcie na granicy torebki) nie można jednoznacznie wykluczyć przekroczenia ale cała reszta wraz z węzłem nie nosi znamion a odpowiada najbardziej gruczolakowi pęcherzykowatego nie złośliwe . Próbujemy ustawić hormony. Po wyjściu ze szpitala dawka 50 Letrox. Po miesiącu wyniki FT4-10,04 TSH 20,53 najpierw dawka zwiększona do 75 teraz 100. Endokrynolog kazał pojawić się dopiero w grudniu ale pierwszego kontaktu dał zwolnienie lekarskie a ja muszę pilnie wracać do pracy. Ponieważ nikt nie informował mnie o ŻADNEJ diecie a bardzo rozjechało mi się ciśnienie (skoki od 100/60 do 149/98 w ciągu dnia - lekkie zawroty głowy itp) zacząłem szukać i dotarłem tu. Po zagłębieniu się w temat (łykam rano na czczo ale po około godzinie jem "normalne" lekko strawne śniadanie) dochodzę do wniosku że nie mogę pić niczego oprócz wody a jeść nie powinienem najlepiej wogóle. Powtórzę że ponieważ muszę wracać do pracy zabrałem się sam za sprawdzenie. Czy zmienić lekarzy? Teraz mam łykać Letrox 100 do listopada i zrobić kontrolę. Ciśnienie może podobno skakać. Trochę się niepokoję. Oprócz skoków ciśnienia czuję się dobrze śpię dobrze i działam - żadnych objawów opisanych. Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-10-20, 11:22 ]
Proszę sprecyzować, jaki miałeś rodzaj raka, żebym mogła Twój post wydzielić do osobnego wątku.

Proszę zapoznać się z Regulaminem forum, każda historia ma swój własny wątek i po uzupełnieniu danych post zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce.


 
krisgdynia 


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 2

 #2  Wysłany: 2017-10-24, 14:41  


"Całość obrazu najbardziej odpowiada rozpoznaniu gruczolaka pęcherzykowatego." "Ze względu na odcinkowy brak torebki w pobranych wycinkach i brak możliwości jednoznacznego jej przekroczenia na tym obszarze uzasadniony pozostaje pozostawienie pacjenta pod kontrolą kliniczną" tego nie rozumiem. Proszę o zrobienie porządku - przeniesienie w odpowiednie miejsce, nie za bardzo wiem jak to zrobić.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group