1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: absenteeism
2014-05-29, 19:45
prof. Marek Durlik
Autor Wiadomość
emma23 


Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 9

 #1  Wysłany: 2012-11-18, 16:58  prof. Marek Durlik


Witam czy ma ktoś jakieś doświadczenia wizytami u prof.Marka Durlika? Może był ktoś z was pod jego opieką?
 
orange 


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 21

 #2  Wysłany: 2014-05-29, 19:41  


dołączam się do pytania :)
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #3  Wysłany: 2014-05-30, 15:28  


Orange,
w związku z tym, że przez ostatnie 1,5 roku nikt nie odpowiedział na zadane przez autorkę wątku pytanie (w tym - od wczoraj również cisza) pozwolę sobie polecić Ci stronę:

znanylekarz.pl

na której profesor Durlik ma ponad 40 opinii.

konkretnie tu:

http://www.znanylekarz.pl...hirurg/warszawa

są to opinie wyłącznie pozytywne i myślę, że mogą być pewną wskazówką, czy warto z pomocy tego specjalisty skorzystać.
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #4  Wysłany: 2014-05-30, 22:55  


Przestrzegam przed korzystaniem z portalu "znany lekarz". Portal ten ok 2 lat temu zmienił właściela i obecnie jest to miejsce w którym lekarze się reklamują, są jakieś znaczki polecanych lekarzy itp. W zeszłym miesiącu na Onecie odbyła się wielodniowa dyskusja nt tego portalu. Internauci opisywali w jaki sposób administratorzy odrzucają negatywne opinie, jak zginęły negatywne opinie z ubiegłych lat i niektóre postacie zostały całkowicie wybielone, jak powstają fałszywe opinie. Mnie najbardziej zaszokował opisany przypadek jak jakaś internautka skrytykowała lekarkę i jej opinia nie została umieszczona a portal udostępnił jej dane tej lekarce i otrzymała bardzo nieprzyjemnego maila.

Ale prof. M. Durlik jest bardzo cenionym i szanowanym specjalistą ( z innych źródeł)
_________________
sprzątnięta
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #5  Wysłany: 2014-05-30, 23:22  


Gaba,
nie ukrywam - miałam wątpliwości, czy zamieszczać ten link, ale wobec braku odpowiedzi na forum, plus zasłyszane wyłącznie dobre opinie, wkleiłam. Myślę, że trzeba zwracać uwagę na daty zamieszczanych postów, statystykę (bo jednak zdarzają się opinie nieprzychylne) oraz dorobek ocenianego lekarza.

Tutaj bilans wyszedł na plus :) pozdrawiam!
 
ileene 



Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 610

 #6  Wysłany: 2014-05-31, 20:03  


gaba - to prawda z tym portalem, też chciałam dodać negatywną opinię o pewnym lekarzu i adminy nie chciały jej dodać, tłumacząc się, że nie można opisać szczegółowo dlaczego taka a nie inna opinia, zdziwiło mnie to, zmodyfikowałam ją i dodali!

oprócz tego wysłałam im maila co o tym myślę, ale z ich strony cicho sza na ten temat, tylko tyle mi napisali, że ją opublikowali!
 
 
delete 


Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 16
Pomogła: 4 razy

 #7  Wysłany: 2014-06-03, 20:29  


Witajcie,
Prof Marek Durlik podjął się operacji mojego taty rak trzustki, w badaniach obrazowych guz wyglądał na ok 2x3cm na granicy głowy i trzonu narządu, po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że niestety nacieka dwunastnicę i krezkę. Ostatecznie: T3N1M0
Prof Durlik operację Whiple'a przeprowadził w 3,5 godz, tata w tydzień doszedł do siebie i żył jeszcze 2 lata, z czego 1,5 roku z względnie dobrym samopoczuciem - uważam, że to zasługa profesora (statystycznie tatuś od momentu diagnozy, bez resekcji, powienien żyć do 6 m-cy), inny operator mógłby zamknąć z powrotem pacjenta stwierdzając wysoki stopień zaawansowania i nie "bawić się" w próbę resekcji.
Po operacja tata co pół roku był zapraszany do szpitala na badania kontrolne i był bardzo zadowolony z opieki i kontaktu z lekarzami z kliniki Prof Durlika.
Ja osobiście jestem mu bardzo wdzięczna za to, że podjął próbę zrobienia czegokolwiek w beznadziejnej sytuacji.
Pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group