1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
problem z prezentem
Autor Wiadomość
harpiatoja 


Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 186
Skąd: gliwice
Pomogła: 22 razy

 #1  Wysłany: 2011-12-17, 13:12  problem z prezentem


Kochani!
Mam poważny problem z wymyśleniem prezentu dla męża. Zbliżają się święta, a ja jestem w lesie...Może ktoś mi podpowie co kupić osobie, z którą spędziło się 22 lata...Ostatnio kupiłam mu fajkę (i pluję sobie do dziś za to w brodę). Chciałabym, żeby następny pomysł nie był tak niefortunny. Mam poczucie, że wszystko już było. Na pewno kupię dobrą flaszkę (niestety lubi, choć bez przesady). Jak kiedyś zapytał słynny człowiek-pomożecie???
 
kajcia801 


Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 49
Skąd: wejherowo
Pomogła: 1 raz

 #2  Wysłany: 2011-12-17, 13:30  


zależy co Twój mąż lubi, jakie ma hobby - ja np w zeszłym roku kupiłam różne drobiazgi do hobby mojego faceta - gra w piłkę - więc kupiłam ochraniacze, rękawice bramkarskie, nowy strój, getry - i był bardzo zadowolony bo to potrzebne a nigdy nie było zbędnej kasy na to... w tym roku kupiłam na razie nowy portfel - bo obecny już jest wysłużony i strasznie wygląda, i jeszcze maszynkę do golenia taką elektryczną bo ostatnio oglądał w sklepach i mam problem rozwiązany...
 
anja124 


Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 107
Skąd: Pobierowo
Pomogła: 23 razy

 #3  Wysłany: 2011-12-17, 13:35  


j ato chetnie bym kupila ZDROWIE ...widzial ktos w sklepie ;)
8-)
_________________
8-01-2012[*] Kocham Cie mamusiu
 
 
harpiatoja 


Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 186
Skąd: gliwice
Pomogła: 22 razy

 #4  Wysłany: 2011-12-17, 13:40  


Kajcia, pytasz o hobby...Otóż ma takowe: palenie fajki! Lubi książki, ale zupełnie inne niż ja. Książek tematyki sf jest mnóstwo i ciężko trafić na coś wartościowego, albo pozycji, której mąż nie ma. Lubi dobre alkohole, wylegiwać się, nic nie robić, dobre "papu", gry komputerowe, ma lekkiego bzika (choć się nie przyznaje) na punkcie swojej Hondy. Myślałam o czymś do autka, ale co? :?ale??:
 
Margareth 



Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 139
Pomogła: 6 razy

 #5  Wysłany: 2011-12-17, 13:46  


ojjj skąd ja to znam!
ze swoim lubym w prawdzie jestem znacznie krócej, jednakże też zawsze mam wrażenie, że wszystko juz było! :roll:

właśnie, to myślę zależy, jakie Twój mąż ma zainteresowania , co lubi, czy ma jakieś hobby?
ja swojemu to albo kupuję T-shirty [ale to już tak naprawdę awaryjnie, jesli nei ma innego pomyslu], czasem próbuję wybadać czy jakiś nowy wykonawca muzyczny nie spodobał mu się gdzieś w minionym roku, wówczas leci płyta. interesuje się paintballem więc jakiś gadżet z tego zakresu równiez byłby rozwiązaniem - chociaż to raczej droga impreza. generalnie albo kupuję mu "zabawki dla dużych dzieci', albo ciuchy :lol:

nie wiem, czy Twój mąż interesuje się grami typu karty , kości, szachy?
w Home&you [nie wiem, czy masz gdzieś w poblizu...] widziałam bardzo fajny zestaw, który prezentuje się tak:
.
wszystko zapakowane jest w tą a'la skórzaną kostkę i myślę, że kupiłabym to swojemu lubemu gdyby nie to, że miałam juz zamówiony prezent. ;)

[ Dodano: 2011-12-17, 13:48 ]
napisałas posta w trakcie kiedy ja konstruowałam swojego więc moje pytanie o hobby nieaktulne :D
 
 
harpiatoja 


Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 186
Skąd: gliwice
Pomogła: 22 razy

 #6  Wysłany: 2011-12-17, 13:57  


Margareth napisał/a:

napisałas posta w trakcie kiedy ja konstruowałam swojego więc moje pytanie o hobby nieaktulne :D

E, dlaczego nieaktualne, kostka jest super. Jednak te gry wymagają posiadania dużej ilości wolnego czasu, a z tym kruchutko |mad1| Cały czas jestem otwarta na nowe propozycje,dzięki! :flow:
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #7  Wysłany: 2011-12-17, 16:25  


harpiatoja napisał/a:
Lubi dobre alkohole, wylegiwać się, nic nie robić, dobre "papu"

O rety, ale nietypowy gość !!

( :mrgreen: ;) :lol: )
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Viola 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Zachodniopomorskie
Pomogła: 10 razy

 #8  Wysłany: 2011-12-17, 17:38  


anja124 napisał/a:
j ato chetnie bym kupila ZDROWIE ...widzial ktos w sklepie ;)
8-)

To ja też poproszę, może być na prezent pod choinkę albo na moje urodziny w styczniu :)
Piszę całkiem poważnie ;)

harpiatoja napisał/a:
Lubi książki, ale zupełnie inne niż ja. Książek tematyki sf jest mnóstwo i ciężko trafić na coś wartościowego, albo pozycji, której mąż nie ma. Lubi dobre alkohole, wylegiwać się, nic nie robić, dobre "papu", gry komputerowe, ma lekkiego bzika (choć się nie przyznaje) na punkcie swojej Hondy. Myślałam o czymś do autka, ale co? :?ale??:

Książka to zawsze dobra rzecz, oczywiście, o ile ktoś w ogóle czyta, czy choćby używa (poradniki, słowniki) książek.
To samo z płytą, czyli muzyką.
Musiałabyś przejrzeć te książki z fantastyki, może jest tam więcej książek jakiegoś autora, czyli ulubionego i wtedy może jeszcze jakiejś książki w tym zestawie nie ma.
Jak to jest fantasy, a nie SF (popatrz dokładnie), to zdarzają się takie różne gadżety, np. figurki, koszulki z nadrukami. Są jeszcze gry RPG, które lubią miłośnicy fantasy - karciane, planszowe, ale dosyć drogie, zależy która.
Ja akurat należę do miłośników SF :) , ale coś tam wiem o zamiłowaniach ludzi z fantasy.

Może nie ma książki serwisowej do tej Hondy, a taką można gdzieś znaleźć?
Zdaje się, że wydawnictwo WKŁ ma najlepsze do samochodów.

No i jeszcze te gry komputerowe - tu można połączyć fantastykę i gry komputerowe, można rozejrzeć się za jakimiś nowościami. A Wiedźmina lubi, czytał, ma grę?

Może jeszcze dobry film SF na DVD albo Blu-Ray, jeśli macie?

A może potrzebna mu większa karta pamięci do aparatu cyfrowego albo komórki?
Pokrowiec na telefon, futerał na aparat foto, jeśli ma?

Jeśli interesuje się fotografią i ma aparat typu lustrzanka, to też można by było kupić filtr efektowy, pierścienie pośrednie itp.
_________________
-----
Leiomyosarcoma. Grade 2.
 
kajcia801 


Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 49
Skąd: wejherowo
Pomogła: 1 raz

 #9  Wysłany: 2011-12-17, 18:58  


a może jakiś karnet na siłownię, masaże relaksacyjne, basen...tak żeby go trochę z wylegiwania wyrwać...
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #10  Wysłany: 2011-12-17, 19:28  


anja124 napisał/a:
chetnie bym kupila ZDROWIE ...widzial ktos w sklepie ;)


Ja również jestem zainteresowana :lol:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #11  Wysłany: 2011-12-17, 19:40  


cleo33 napisał/a:
anja124 napisał/a:
chetnie bym kupila ZDROWIE ...widzial ktos w sklepie ;)


Ja również jestem zainteresowana :lol:

Ja też, jak najbardziej :mrgreen: |prosi|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #12  Wysłany: 2011-12-17, 20:01  


Hmm..

Kup szeroka, dluga i gruba czerwona tasme z atlasu i w wieczor Wigilii zawiaz na sobie wienczac dzielo, piekna wielka kokarda ... i spraw mu piekny, namietny prezent swiateczny :-D
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #13  Wysłany: 2011-12-17, 21:00  


iwka3219 napisał/a:
Kup szeroka, dluga i gruba czerwona tasme z atlasu i w wieczor Wigilii zawiaz na sobie wienczac dzielo, piekna wielka kokarda ...

Najlepiej przy wszystkich podczas kolacji wigilijnej 8-)
_________________
 
harpiatoja 


Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 186
Skąd: gliwice
Pomogła: 22 razy

 #14  Wysłany: 2011-12-17, 23:08  


O kurcze, ale się porobiło...Gdybym miała wór z prezentami, pełen by był zdrówka dla Was!!!
I tego wszystkim życzę najbardziej :heart:
[quote]Książka to zawsze dobra rzecz, oczywiście, o ile ktoś w ogóle czyta, czy choćby używa (poradniki, słowniki) książek.
To samo z płytą, czyli muzyką.
Musiałabyś przejrzeć te książki z fantastyki, może jest tam więcej książek jakiegoś autora, czyli ulubionego i wtedy może jeszcze jakiejś książki w tym zestawie nie ma.
Jak to jest fantasy, a nie SF (popatrz dokładnie), to zdarzają się takie różne gadżety, np. figurki, koszulki z nadrukami. Są jeszcze gry RPG, które lubią miłośnicy fantasy - karciane, planszowe, ale dosyć drogie, zależy która.
Ja akurat należę do miłośników SF :) , ale coś tam wiem o zamiłowaniach ludzi z fantasy.

Może nie ma książki serwisowej do tej Hondy, a taką można gdzieś znaleźć?
Zdaje się, że wydawnictwo WKŁ ma najlepsze do samochodów.

No i jeszcze te gry komputerowe - tu można połączyć fantastykę i gry komputerowe, można rozejrzeć się za jakimiś nowościami. A Wiedźmina lubi, czytał, ma grę?

Może jeszcze dobry film SF na DVD albo Blu-Ray, jeśli macie?

A może potrzebna mu większa karta pamięci do aparatu cyfrowego albo komórki?
Pokrowiec na telefon, futerał na aparat foto, jeśli ma?

Jeśli interesuje się fotografią i ma aparat typu lustrzanka, to też można by było kupić filtr efektowy, pierścienie pośrednie itp.

Viola, na prawdę Masz masę pomysłów :) Małż lubi zarówno SF, jak i fantasy, Wiedźmina zna, jest posiadaczem wszystkich części. Grę także, a film jest wg niego do...no Wiecie do czego...Komórkę nosi w kieszeni i nie toleruje "pończoch". Filtry i futerał do lustrzanki już ma dawno. Może faktycznie coś z gier, tylko co?
Viola, Ty oblatana jesteś w tej tematyce, może coś polecisz? A co Wy kupujecie swoim panom?
A z tą taśmą to świetny pomysł, ale raczej dopiero po kolacji :oops:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #15  Wysłany: 2011-12-18, 00:19  


iwka3219 napisał/a:
Kup szeroka, dluga i gruba czerwona tasme z atlasu i w wieczor Wigilii zawiaz na sobie wienczac dzielo, piekna wielka kokarda ... i spraw mu piekny, namietny prezent swiateczny

Dobre :mrgreen:
iwka3219, Ty to masz pomysły :mrgreen: Przyznaj się , ale tak szczerze zaskoczyłaś już jakiegoś Swojego partnera takim prezentem :mhehm: ?

[ Dodano: 2011-12-18, 00:20 ]
Viola, Ty to masz głowę do wymyślania prezentów ;)

[ Dodano: 2011-12-18, 00:38 ]
A swoją drogą to ja też (jak większość) mam problem z doborem odpowiedniego prezentu |bezradny| ...myślę, myślę i nic wymyślić nie mogę. Gdyby to było taki łatwe :roll:
Limit pomysłów został hmmm jakby to powiedzieć wyczerpany :-(
Największy problem mam ze swoim przyjacielem. Czasami wydaje mi się, że troszkę go za bardzo rozpieszczałam :roll: dlatego teraz mam problem z doborem odpowiedniego prezentu.
Jednego roku kupiłam mu taki super łańcuszek a raczej "łańcuch" złoty, który do dziś każdy podziwia. Innego roku dokupiłam branzoletkę, też jedyna w swoim rodzaju. Kolejnym razem (wyjątkowy!) zegarek i jak co roku był to trafiony prezent ;) ...w kolejnych latach magnetofon do auta, nawigację do auta, pózniej telefon i właśnie już przy kupnie kiedy kupowałam telefon zaczął pojawiać się problem.... co dalej ? KONIEC pomysłów :uuu: pustka w głowie :uuu:

[ Dodano: 2011-12-18, 00:41 ]
a i jeszcze jednego roku kupiłam mu sprzęt do ćwiczeń, taką ławkę do robienia brzuszków, podnoszenia ciężarków.

[ Dodano: 2011-12-18, 00:50 ]
A jeżeli miałabym coś podpowiedzieć (z obserwacji innych, którzy kupowali prezenty) to moja siostra zeszłego roku kupiła swojemu mężowi, (który ogólnie większość czasu spędza przed komputerem) pokrowiec na siedzenie z funkcją masażu ;)

Ja od siostry jednego roku dostałam elektroniczną, cyfrową ramkę do zdjęć :) też polecam jako prezent.
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group