1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
RTG klatki piersiowej
Autor Wiadomość
marco1 


Dołączyła: 13 Kwi 2017
Posty: 19

 #1  Wysłany: 2022-05-01, 16:59  RTG klatki piersiowej


Witajcie
Czy ktoś może rzucić okiem na zdjęcie RTG?
Spróbuję dodać zdjęcie

[ Dodano: 2022-05-01, 18:06 ]
Niestety mam problem z dodaniem załącznika

Komunikat:Nie mogę się zalogować na serwer FTP. Użytkownik 'forum-onkologiczne' lub hasło nieprawidlowe. Sprawdz ustawienia serwera FTP.

Czy ktoś pomoże?
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #2  Wysłany: 2022-05-01, 19:00  


marco1,

Wiesz, że nie mamy radiologa na forum? Więc nie wiem czy uzyskasz fachowy rzut okiem.

Oczywiście możesz wkleić - nie jako załącznik bo one nie działają. Musisz napisać kolejny post ( może być 1 znak graficzny), nie dodajesz go tylko klikasz Podgląd, następnie przewijasz w dół i klikasz Kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości.
I wrzucasz zdjęcie.
 
marco1 


Dołączyła: 13 Kwi 2017
Posty: 19

 #3  Wysłany: 2022-05-03, 07:59  


missy, dziękuję, rozumiem, nie oczekuję fachowej odpowiedzi, a jedynie rzut okiem, kogoś kto choć trochę ogarnia temat.
Chodzi mi tylko o to czy powinnam natychmiast zgłosić się po wynik i do lekarza, czy mogę go na spokojnie odebrać za jakiś czas (dojeżdżam prawie 150 km do poradni)

[ Dodano: 2022-05-03, 09:01 ]
RTG



 
Litania 


Dołączyła: 08 Maj 2018
Posty: 186
Pomogła: 24 razy

 #4  Wysłany: 2022-05-04, 21:40  


Marco,

nie obraź się, ale pytając na forum o takie rzeczy to trochę tak jakbyś wzięła te zdjęcia i zaczęła pokazywać 10 napotkanym na ulicy osobom. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś je zinterpretuje? Nie dość, że są wielkości znaczka pocztowego w kiepskiej rozdzielczości, to oczekujesz, że ktoś doradzi Ci lub odradzi profesjonalną konsultację lekarską lub odebranie wyników na czas? A czy ktoś z nas odpowie później za to? Tutaj nikt nie wkleja zdjęć tego typu. Same wyniki. Opis zdjęć RTG to jest praca radiologa. Lekarza, który potrafi prawidłowo zinterpretować te wszystkie jasne i ciemne miejsca. Na dobrym ekranie, w dobrej rozdzielczości w ciemnym pomieszczeniu. A może wrzucę Ci zdjęcia mojej urografii? Tylko mam na kliszach, ale mogę zrobić na białej ścianie albo na szybie- rzucisz okiem:)?

Pozdrawiam serdecznie. I jeszcze raz proszę nie obrażaj się. Ale ten "rzut okiem" i "ktoś kto ogarnia temat" to jest lekarz radiolog a nie Pani/Pan z forum.

W każdym razie z całego serca życzę aby wynik był prawidłowy.

L.

[ Dodano: 2022-05-04, 22:44 ]
Ps: jeśli masz te zdjęcia na płycie, to najwyżej możesz gdzieś iść prywatnie do radiologa aby je opisał, ale Twój szpital zapewne nie uzna tego opisu, bo musi mieć swój. To jedyny sposób na interpretację tego co jest na tych zdjęciach jaki mi przychodzi do głowy.
_________________
"I jak sercu powiedzieć: nie płacz?"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group