1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: DumSpiro-Spero
2010-12-12, 23:59
Ovosan - czy ktoś z Was ma jakieś informacje??
Autor Wiadomość
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #16  Wysłany: 2011-04-07, 19:19  


karol napisał/a:
Chodzi o kulturę wypowiedzi i szacunek do odmiennych poglądów, oraz do wiedzy drugiego człowieka . Niestety , tu na forum tego brakuje

Rozumiem, że chodzi Ci o moją wypowiedź? Byłabym wdzięczna za bezpośrednie kierowanie swoich pretensji, ale rozumiem, że na forum publicznym jest to ciekawsze.

Drogi Karolu, jako "osoba funkcyjna" czuję się zobligowana z racji stanowiska na Forum, ale przede wszystkim zobligowana moralnie do tępienia wszelkich sposobów wyłudzenia pieniędzy od chorych oraz ich rodzin przez różnego rodzaju osoby prywatne czy też firmy, którzy w sytuacji całkowitej bezradności spowodowanej ciężką chorobą podatni są na każde, nawet najbardziej irracjonalne i niedorzeczne wymysły naciągaczy. Stąd też moja odpowiedź na pytanie Anelii, w której jednocześnie zostało podkreślone, iż nie zabraniamy jej stosowania wspomnianego specyfiku, ale zdecydowanie odradzamy (co wynikało zresztą już z wcześniejszej dyskusji nt. Ovosanu).


Staramy się dbać o naszych użytkowników i ich rodziny, by skupili się przede wszystkim na tym, co realnie może im pomóc, na co istnieją naukowe dowody. Rozumiemy i Anelię, i każdą inną osobę, która stara się na wszelkie możliwe sposoby uratować bliską osobę, ale naszym celem nie jest wspieranie nieskutecznych metod leczenia - wręcz przeciwnie.

A właśnie, czy mógłbyś zalinkować te artykuły z pubmed.gov dot. Ovosanu? Chętnie się zapoznam.

Szanujemy wszystkie osoby tutaj, są to osoby autonomiczne, na których działania nie mamy wpływu. Co nie znaczy, że z góry i bez zastrzeżeń akceptujemy wszystkie ich poglądy - mówi o tym zresztą pkt. 9 cz. II Regulaminu Forum. Propagujemy TYLKO konwencjonalne leczenie onkologiczne.
Oczywiście nie oznacza to zamknięcia możliwości dyskusji - to właśnie czynimy w tym wątku i myślę, że powrót do właściwego jego tematu - stosowania Ovosanu - będzie bardziej na miejscu niż dywagacje o kulturze bądź jej braku.

Dyskusję na ten temat uważam z mojej strony za zakończoną.
_________________
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #17  Wysłany: 2011-04-07, 21:13  


:?ale?: zapoznałam się z Państwa wypowiedziami,które jednak przeważają aby tego suplementu nie kupić :uuu: Jednak ja w dalszym ciągu nie wiem co zrobić. Tak bardzo chciałoby się pomóc najbliższm,chociażby spróbować tym bardziej jeżeli znajduje się różne opinie na temat tego leku np.tutaj http://www.ofeminin.pl/do...iem-n62613.html prawie całkiem na dole strony.
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
vioom 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1286
Pomógł: 1048 razy

 #18  Wysłany: 2011-04-07, 22:23  


M.H lat 61* - pacjent z rozpoznanym nowotworem wątroby** i licznymi przerzutami do płuc oraz nadnerczy. leczony Ovosanem*** od lutego bieżącego roku. W tej chwili w badaniu tomgoraficznym nie ma śladu po chorobie! Już w 2 miesiące Ovosan pokonał raka, który nie może być skutecznie leczony - to na prawdę działa!

* wpisać dowolne inicjały oraz fajny wiek
** wpisać dowolną nazwę, dowolnego preparatu (najlepiej ten, który sprzedajemy)
*** wpisać dowolną jednostkę chorobową, im gorzej poddająca się leczeniu tym lepiej

Równie dobrze takie ogłoszenie mogłoby brzmieć:

T.G lat 96 - zmarł w zeszły wtorek, na szczęście przed śmiercią podaliśmy mu Ovosan! W niecały tydzień otrzymaliśmy od niego telefon, który umieściliśmy w trumnie! T.G żyje i ma się dobrze. Ovosan dał nam to, czego medycyna nam dać nie potrafi! Możecie sprawdizć jego działanie w periodykach medycznych.

Tekst oczywiście ironiczny, bo jakże inaczej podchodzić do takich śmiesznych reklam w miejscu, gdzie ludzie walczą o życie swoich najbliższych. Zero honoru handlarze!
_________________
www.rjforum.pl - Nowotwór jądra to nie wyrok! Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej!
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #19  Wysłany: 2011-04-07, 22:23  


Anelia napisał/a:
różne opinie na temat tego leku np.tutaj http://www.ofeminin.pl/do...iem-n62613.html prawie całkiem na dole strony

Tylko zauważ, że te "różne opinie" posiadają też różną wagę autorytetów osób opinie te wygłaszających.
Co innego np. opinia zespołu klinicznego przeprowadzającego wieloletnie badanie działania tego preparatu,
a co innego wypowiedź osób publikujących swoje opinie w internecie pod nickiem np. "I.V. - kobieta, lat 41" albo "H.B. - kobieta, lat 53".

O, widzę, że Vioom ujął to ... hmmm ... bardziej obrazowo :)
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #20  Wysłany: 2011-04-07, 23:15  


No cóż [zalamka] chyba macie racje. Dziękuje za podpowiedzi.
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Tigajvi 


Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 3

 #21  Wysłany: 2015-08-25, 21:51  Ovosan vs Laminine


absenteeism napisał/a:
Osobiście nie rozumiem wydawania ciężkich pieniędzy na rzecz, która nie pomoże w walce z nowotworem w żaden sposób. Nie dziwi mnie, że lekarka nie zna tego preparatu - po co zaprzątać sobie głowę tą masą g... na której masa naciągaczy zarabia kasę na chwytających się wszystkiego pacjentach i ich rodzinach.

Nie jest to suplement przebadany jako element wspomagający w terapii nowotworowej, więc nikt nie odpowie czy tata może go brać i czy będą skutki uboczne. Każdy organizm reaguje inaczej na cytostatyki, a tym bardziej różne mogą być reakcje na ich połączenie z innymi substancjami.

Ale skoro chcesz spróbować i za 400zł kupić trochę oleju i jajek, to przecież Ci nie zabronimy.
Stanowisko Forum w kwestii takich preparatów znasz.


A ciekawa jestem co myślicie o LAMININE w skład którego równiż wchodzi wyciag z jajek?
 
Sensej 


Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 84
Pomógł: 16 razy

 #22  Wysłany: 2015-08-26, 15:20  Re: Ovosan vs Laminine


Tigajvi napisał/a:
absenteeism napisał/a:
Osobiście nie rozumiem wydawania ciężkich pieniędzy na rzecz, która nie pomoże w walce z nowotworem w żaden sposób. Nie dziwi mnie, że lekarka nie zna tego preparatu - po co zaprzątać sobie głowę tą masą g... na której masa naciągaczy zarabia kasę na chwytających się wszystkiego pacjentach i ich rodzinach.

Nie jest to suplement przebadany jako element wspomagający w terapii nowotworowej, więc nikt nie odpowie czy tata może go brać i czy będą skutki uboczne. Każdy organizm reaguje inaczej na cytostatyki, a tym bardziej różne mogą być reakcje na ich połączenie z innymi substancjami.

Ale skoro chcesz spróbować i za 400zł kupić trochę oleju i jajek, to przecież Ci nie zabronimy.
Stanowisko Forum w kwestii takich preparatów znasz.


A ciekawa jestem co myślicie o LAMININE w skład którego równiż wchodzi wyciag z jajek?


Sądzimy że to kiepskie miejsce na reklamę suplementu do wyciągania kasy.
 
Tigajvi 


Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 3

 #23  Wysłany: 2015-08-26, 16:51  Re: Ovosan vs Laminine


Sensej napisał/a:
Tigajvi napisał/a:
absenteeism napisał/a:
Osobiście nie rozumiem wydawania ciężkich pieniędzy na rzecz, która nie pomoże w walce z nowotworem w żaden sposób. Nie dziwi mnie, że lekarka nie zna tego preparatu - po co zaprzątać sobie głowę tą masą g... na której masa naciągaczy zarabia kasę na chwytających się wszystkiego pacjentach i ich rodzinach.

Nie jest to suplement przebadany jako element wspomagający w terapii nowotworowej, więc nikt nie odpowie czy tata może go brać i czy będą skutki uboczne. Każdy organizm reaguje inaczej na cytostatyki, a tym bardziej różne mogą być reakcje na ich połączenie z innymi substancjami.

Ale skoro chcesz spróbować i za 400zł kupić trochę oleju i jajek, to przecież Ci nie zabronimy.
Stanowisko Forum w kwestii takich preparatów znasz.


A ciekawa jestem co myślicie o LAMININE w skład którego równiż wchodzi wyciag z jajek?


Sądzimy że to kiepskie miejsce na reklamę suplementu do wyciągania kasy.

Hmm...miejsce dobre jak każde inne...a tak na poważnie pytam bo interesuje mnie czy ktoś to zna, być może przyjmował i ma konstruktywną opinię na ten temat? Z góry dzięki!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group