1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nocleg - Warszawa Centrum Onkologii
Autor Wiadomość
kristoforus23 


Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 13
Skąd: Kraków

 #1  Wysłany: 2012-03-10, 13:47  Nocleg - Warszawa Centrum Onkologii


będę niezmiernie wdzięczny za namiary na tani nocleg (hostel, pokój prywatnie, stancja) w okolicach Centrum Onkologicznego w Warszawie na ul. Rentgena - mam samochód więc nocleg może być też w pobliskich miejscowościach. Potrzebuję go na parę tygodni, ponieważ moja żona ma guza kości udowej i będzie leczona właśnie tam.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
DorotaP 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 987
Pomogła: 359 razy

 #2  Wysłany: 2012-03-12, 17:03  


Szukaj w W-wa Mokotów, Ursynów lub Służewiec
albo w Piasecznie www.nocowanie.pl/noclegi/.../tanie-noclegi/
kristoforus23 napisał/a:
Potrzebuję go na parę tygodni,

nie zamawiaj od razu na tak długo, bo w Warszawie pacjencji nie leżą długo. Często konsultacja i do domu, później termin operacji, czy leczenia - krótki pobyt i kontrole ambulatoryjne

[ Dodano: 2012-03-12, 17:18 ]
W COI też jest hotel, ale wiem że jest drogo
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #3  Wysłany: 2012-03-12, 19:44  


Ja nocowałam w 2 miejscach: Hostel Służewiec (pokój 1 os. 70 zł) z parkingiem i Suseł (tu nocowałam z siostrą w 2-os. dla studentów- ok. 70 zł), ale ceny są w porównaniu z innymi miejscami chyba najniższe. To są miejsca przy Bokserskiej (Służewiec) i Rzymowskiego (Suseł), jest blisko- samochodem 5 minut. Może przy dłuższym noclegu można wynegocjować jakąś ulgę. Możesz jeszcze poszukać gdzieś poza Warszawą- taniej raczej nie znajdziesz. Z drugiej strony nie opłaca się też szukać od drugiej strony Wisły, bo dojazd będzie już kosztowny.
Pozdrawiam, Asia

[ Dodano: 2012-03-12, 19:45 ]
Zapomniałam dodać, że nocowałam w czerwcu ubiegłego roku, więc ceny mogą być inne w zależności od sezonu. Wpisz nazwy w google, znajdź numer i zadzwoń- tak będzie najłatwiej.
_________________
Practise random kindness and senseless acts of beauty.
Dobro jest w każdym z nas.
 
kristoforus23 


Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 13
Skąd: Kraków

 #4  Wysłany: 2012-03-14, 16:13  


Dziękuję za pomoc :) . W związku z zaistniałą sytuacją na razie nie potrzebuje noclegu w Warszawie, ale na pewno informacje te przydadzą się innym.
 
wicia-p 


Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1

 #5  Wysłany: 2012-03-20, 16:55  Nocleg blisko Centrum Onkologii w Warszawie


Witam. Bardzo prosiłabym o pomoc. Poszukuję taniego noclegu blisko Centrum Onkologii w Warszawie (ul. Roentgena 5). Bardzo proszę o pomoc gdyż bardzo zależy nam na czasie, tata jak najszybciej musi podjąc kilku tygodniowe leczenie.
 
ram-on 


Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Pomógł: 1 raz

 #6  Wysłany: 2012-06-16, 12:07  


Niedawno byliśmy z żona gośćmi hostelu jeziorki - miła, niedroga miejscówka ok 7min samochodem od klinik - mieści sie na ul.jeziorki 71. Za pokój dla 2 osób z łazienką, balkonem i tv zapłaciliśmy 130zł. Na miejscu jest ogrodony parking na którym można bezpiecznie zostawić auto. Godne polecenia miejsce.
 
małgośka 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 481
Pomogła: 72 razy

 #7  Wysłany: 2012-06-18, 16:21  


ram-on dziękuję za podpowiedz.Zamówiłam noclegi na najbliższy pobyt w COI.Mam nadzieję,że również będę zadowolona.
_________________
małgośka
 
małgośka 



Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 481
Pomogła: 72 razy

 #8  Wysłany: 2012-06-27, 20:18  


Hostel rzeczywiście wart jest polecenia. Oprócz tego,co napisał ram-on dodam,że można korzystać z dobrze wyposażonego aneksu kuchennego.
_________________
małgośka
 
anka26 


Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 1

 #9  Wysłany: 2012-07-07, 12:53  Nocleg blisko Centrum Onkologii


U mojego chłopaka zdiagnozowano guza mózgu na badania został wysłany do Centrum Onkologii W Warszawie. Nocowaliśmy w nowo otwartym Hostelu Lulu - Blisko Centrum Onkologii (ok 4 przystanki autobusem - 15minut). Bardzo wygodne łóżka, możliwość skorzystania z ogrodu. Miła obsługa, parking, Wi-Fi w cenie pokoju. Co 3 miesiące musi pojawić się na badania kontrolne, na pewno wrócimy do Hostelu Lulu. Polecam możliwa płatność kartą kredytową - dla nas było to bardzo ważne.

 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #10  Wysłany: 2012-07-16, 14:27  


Dla osób poszukujących tanich noclegów na Ursynowie w okresie wakacyjnym rozwiązaniem może się okazać oferta domów studenckich SGGW:

http://adiss.sggw.pl

Akademiki znajdują się na ul. Nowoursynowskiej 161, blisko Centrum Onkologii (1 lub 2 przystanki autobusem):

A - Centrum Onkologii, ul. Roentgena 5
B - Akademiki SGGW, ul. Nowoursynowska 161


_________________
pozdrawiam, DSS.
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #11  Wysłany: 2012-07-23, 19:39  


O ile dobrze pamietam spod akademikow SGGW jezdzi tylko jeden autobus do COI - o numerze 148 i to jest ok 7 przystankow. Jedzie sie ok 10 - 15 min.
Mozna wysiasc zarowno na przystanku Centrum Onkologii jak i Instytut Hematologii.
COI jest dokladnie po srodku i wszystko zalezy od tego co jest dokladnie celem naszej podrozy do COI
- jesli rejestracja pierwszorazowa, lepiej wysiasc na przystanku Instytut Hematologii
- jesli odwiedziny klinik narzadowych - przystanek COI

I aby usprawnic poruszanie sie komunikacja miejska w Wawie , mozna wspomoc sie strona

http://warszawa.jakdojade.pl/
 
kataszka 


Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 25

 #12  Wysłany: 2012-08-17, 21:35  


Witam,
gdzie można dowiedzieć sie czegoś więcej o hotelu w COI ?
Jaka cena, jakie warunki, jak rezerwować ?
Mama od października ma mieć radioterapie. Najbardziej pasowałby hotel na miejscu.
W jej przypadku dojeżdżanie do COI autobusem nie wchodzi w grę.
A ja nie moge z nia ciągle być.
Dzięki za wszelkie informacje
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #13  Wysłany: 2012-08-18, 18:49  


Najlepiej u źródła ;)
Proszę zajrzyj tutaj...
_________________
Aegrotus sacra est...
 
kataszka 


Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 25

 #14  Wysłany: 2012-08-23, 21:13  


Bardzo dziękuję.
 
kszy 


Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 1
Pomogła: 1 raz

 #15  Wysłany: 2013-02-15, 12:16  


My także zdecydowaliśmy się na Hostel Jeziorki 71 i jestem bardzo zadowolona. Komfortowy, jasny pokój, własna łazienka, internet, dostęp do urządzonej kuchni. Wszystko na duży plus. Przy pierwszej wizycie mieliśmy samochód więc ogrodzony parkin był dodatkowym plusem, a dojazd autem na Roentgena trwa niecałe 10min, drugi raz byliśmy bez auta i niestety dojście od przystanku trwało chwilkę, ale ciepła gratisowa herbata na miejscu ogrzała nasze serduszka ;) Cała podróż autobusem z dojściami następnego dnia zajęła ok pół godziny więc nie było tak źle. Hostel Jeziorki 71: Tani nocleg w Warszawie
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group