1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
"Nowotwór nie jest chorobą"
Autor Wiadomość
matiuszek 


Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków

 #1  Wysłany: 2015-08-16, 15:34  "Nowotwór nie jest chorobą"


Witam, na początku chciałbym się przedstawić, nazywam się Mateusz i mam 18 lat, od kilku miesięcy walczę z mięsakiem tkanki łącznej w szyi, mimo,że jestem z Krakowa to leczę się w Warszawie i jestem już po 4 cyklach chemii oraz operacji, teraz jestem w trakcie będącej już na finiszu radioterapii, lecz jeszcze czekają mnie jesienią prawdopodobnie 3 cykle chemii tradycyjnej siedmiodniowej.

Jak to chory ma w zwyczaju, ciągle dąży do wiedzy o swojej chorobie, jak to powstało jak to wyleczyć itd, nie inaczej było w moim przypadku, non stop różnego rodzaju książki i dokumenty, surfowałem w internecie w poszukiwaniu informacji o nowotworach oraz rozmawiałęm z różnymi lekarzami. Pewien znajomy lekarz (niezwiązany z onkologią) przesłał mi film dokumentalny który jest tak naprawdę wywiadem ze słynnym onkologiem dr. Leonardem Coldwellem który może się poszczycić 92% wyleczalnoścąi swoich pacjentów. Po oglądnięciu tego wywiadu-rzeki nie wiem co myśleć. W filmie krytykował m.in onkologów oraz przeprowadzane przez nich metody leczenia. W wywiadzie mówi także o tym co wpływa na zachorowanie a także wymienia sposoby do zniwelowania go.

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na jego poglądy, bo sam nie wiem co o nim myśleć. Jak skomentujecie także jego metody prowadzące do wyleczenia i czy rzeczywiście to co mówi ma chociaż jedno ziarenko prawdy czy to po prostu zwykły blagier.

Zauważyłem,że nie ma żadnego kodu bbcode na wstawianie filmów z youtube dlatego podaję jedynie sam link.

LINK DO WYWIADU: https://www.youtube.com/watch?v=5gM89EhageA
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #2  Wysłany: 2015-08-16, 16:20  


matiuszek napisał/a:
Pewien znajomy lekarz (niezwiązany z onkologią) przesłał mi film dokumentalny który jest tak naprawdę wywiadem ze słynnym onkologiem dr. Leonardem Coldwellem który może się poszczycić 92% wyleczalnoścąi swoich pacjentów.

Jeżeli nie skłamałeś to on albo sam głupi albo ma Ciebie za głupiego.
Jak masz czas i to Cię interesuje to poszukaj w necie skąd się wzięła informacja o tym 92 % poziomie wyleczenia i na ile ona może być prawdziwa.
_________________
sprzątnięta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group