1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: absenteeism
2014-04-02, 19:11
Rak wątroby
Autor Wiadomość
AgataC 


Dołączyła: 02 Kwi 2014
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2014-04-02, 19:08  Rak wątroby


Witam, serdecznie. W styczniu br stwierdzono u mojego taty raka wątroby. Mieszkamy w Poznaniu i tu też byly robione wszystkie badania. Lekarz rozlożyl ręce i polecil tacie szpital w Szczecinie. Tata za namową lekarza, zadzwonil, zapisal się i czekal na wolne lóżko.
21 marca pojechal do Szczecina. Mial wykonywane rozne badania w tym rezonans magnetyczny który mial zbadać czy nie ma przerzutów(jeśli by byly tata mial wracać do Poznania i tu stosować chemioterapię, jeśli nie, mial kontynuować badania i zostać wpisanym na listę osób czekających na przeszczep wątroby). Wczoraj rezonans mial wykonany, dzisiaj lekarz powiedzial mu, że przerzutów nie ma, ale na przeszczep nie będzie zakwalifikowany i pozostaje chemia. Niestety nie posiadam wszystkich informacji, wiem tylko tyle ile przekazala mi mama przez telefon. Przechodząc do sedna: mój tata ma 51 lat, czy to, że nie dostal się na przeszczep może być uwarunkowane wiekiem? Pytam, ponieważ lekarz coś na ten temat wspomnial. Przepraszam, jeśli pytanie jest nieprecyzyjne.
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #2  Wysłany: 2014-04-02, 19:11  


Nie wydaje mi się, by wiek miał być tu przeszkodą.
_________________
 
synojca 


Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 19
Pomógł: 2 razy

 #3  Wysłany: 2014-04-02, 20:28  


Podaj więcej szczegółów, np czy ojciec choruje na WZW B lub C, czy ma marskość wątroby, jaki jest rozmiar guza, itp? Mój ojciec jest również w trakcie przechodzenia badań kwalifikujących do transplantacji, jest w wieku 56 lat. Tych badań jest masa, jeśli posiadasz wiedzę jakie badania do tej pory przechodził koniecznie je opisz. Zamieść też skany wyników badań.

Jeżeli lekarze w Szczecinie i Poznaniu rozłożyli ręce, to za wszelką ceną dostałbym się do któregoś z profesorów z Kliniki na Banacha, bądź Szpitala Dzieciątka Jezus - obydwa w Warszawie, oczywiście wizyta prywatna.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group