1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Niepokojowe objawy
Autor Wiadomość
Donat 


Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2013-05-02, 21:23  Niepokojowe objawy


Witam. Nazywam się Donat ,mam 25 lat. Od 4 lat palę papierosy. To tak na wstępie. Chciałbym się do was zwrócić drodzy forumowicze z ocena mego przypadku, który coraz bardziej zaczyna mnie niepokoić.

Rok temu zaczęła się mogą przypadłość czulem mocne bóle w klatce piersiowej, w okolicach serca oraz na tej samej wysokości bol w plecach. Ten ból utrzymuje się do te raz plus inne dolegliwości ale o tym za chwile. W tym czasie kilkukrotnie odwiedzilem domowego lekarza (w kraju jak i holandii w której pracuje) a nawet jechalem na ostry dyzur kiedy bol byl nie do wytrzymania. Diagnoz bylo kilka, pierwsza to zbyt wiele tlenu w krwi, później zapalenie mięśnia kregoslupa, kolejne zapalenie mięśnia tylko ze teraz plecow oraz ostatnia, zbyt mało wapna w organizmie. Zazwyczaj lekarze myśleli ze to cos z sercem, lecz to można wykluczyć ,odwiedzam regularnie kardiologa w holandii oraz gdy jestem w kraju ,nawet raz przelezalem 2 dni na kardiologi gdzie robionomi wszystkie badania w tym kierunku . Moje serce jest zdrowe.
Na dzien dzisiejszy boli mnie w klatce jest to kłuce dziennie po kilka razy, podobny ból w okolicach serca ,plecach po lewej stronie , kregoslupa oraz z boku w okolicach zeber. Jest to bardzo uciążliwe , czasem jest ok a jak zacznie boleć to kluje kilka godzin. Do tego mam kaszel najmocniejszy rano , w czasie dnia czasem takze przykaszlne. Mam także chrypke, czeste bóle glowy oraz czasem zwroty głowy.

No i mam takie obawy ze to moze byc (flu, wypluj) rak pluc. Warto dodac ze przez ten rok 2krotnie miałem wykonywane prześwietlenie klatki piersiowej, ostatnie pod koniec stycznia które nic nie wykazało , tak jak i kilkukrotne badanie krwi.

Chcialbym żeby ktoś udzielił mi porady co to może być bo zaczynam się coraz bardziej niepokoić. Czy kolejny raz mam się udać do doktora o skierowanie na prześwietlenie pluc, czy może mam poprosić o jakieś dokładniejsze badania. Z góry dziękuję za każda odpowiedź , zarazem odpowiem ma każde pytanie . Pozdrawiam
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #2  Wysłany: 2013-05-02, 21:30  


Na Forum nie diagnozujemy przez internet. Forum zajmuje się pacjentami onkologicznymi. Jeśli obawiasz się, że masz raka, udaj się do onkologa - w PL nie potrzeba skierowania.

Dziękuję i pozdrawiam.

_________________
 
anna53 



Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 431
Skąd: Kielce
Pomogła: 85 razy

 #3  Wysłany: 2013-05-03, 11:19  Witaj Donat !


Może przed przyjazdem do Polski, albo w Polsce wykonaj badanie TK płuc z kontrastem - trzeba miec skierowanie. W RTG nie wychodzą małe guzki, które mogą być rakiem, albo i nie, pozdrawiam anna
_________________
anna
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group