1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: DumSpiro-Spero
2011-03-02, 23:59
Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Autor Wiadomość
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #181  Wysłany: 2011-02-24, 13:33  


Witaj Kamilko.Wiesz ze mną tatulo jeszcze jest a też funkcjonuje jak robot,Aco będzie dalej..................................Życzę ci dużo cierpliwości i siły.Ściskam
 
maga 


Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 5
Pomogła: 1 raz

 #182  Wysłany: 2011-02-25, 13:56  


Ja własne zaczynam ten koszmar, przeczytałam całą historie i wciąż nie wierzę, że mnie tez to spotka, przecież mój tatuś nie może tak poprostu odejść i nie może go tak boleć. Ja wciąż wierzę, że jakoś to będzie lekarz powiedział , że tatuś ma jeszcze 2,3 lata przed sobą, czy to może być prawda, czy nas pocieszał.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #183  Wysłany: 2011-02-25, 17:59  


Kamilko co u ciebie?
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #184  Wysłany: 2011-02-25, 22:48  


Ma_ka co tam u Ciebie? Jak się trzymasz? Jak poczujesz się na siłach lub najdzie Cię ochota odezwij się.

Pozdrawiam.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #185  Wysłany: 2011-02-26, 11:40  


Kamilko odezwij się chociaż postaw kropeczkę Ściskam
 
ma_ka 



Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 233
Skąd: Człuchów/Miastko

 #186  Wysłany: 2011-02-26, 14:25  


Jestem dziewczyny, jestem. Zwyczajnie coraz bardziej opadam z sił. Codziennie leże w łózku do 12:00, 13:00. Brak mi na prawdę sił i jakichkolwiek chęci. Zmuszam się do ugotowania obiadu, ogarnięcia mieszkania. Nawet na telewizji nie potrafię się skupic. Totalna apatia.

[ Dodano: 2011-02-26, 15:27 ]
Dzisiaj sa urodziny mojego tatusia. Skończyłby 57 lat. Wszystkiego najlepszego tatusiu, gdziekolwiek jesteś. :littlehs: :flower:

Kochać ciebie tatusiu było łatwo, zapomnieć niemożliwe.
_________________
Kamila
 
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #187  Wysłany: 2011-02-27, 10:17  


Wszystkiego najlepszego Kamilko do tatusia :flower:
Kamilko kochana potrzeba dużo czasu,aby wróciło wszystko do normy.Mojemu Meżowi mama zmarła w zeszłym roku w kwietniu i widze że do dzisiaj się bije z myślami.Ściskam.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #188  Wysłany: 2011-02-27, 11:20  


ma_ka, i od ode mnie Kamilko Wszystkiego najcudowniejszego i Swiatlosci wiekuistej dla Tatusia...Wiem ze Ci bardzo ciezko,tak bardzo go kochasz..Ale placz i brak do checi zycia Tatusia Ci nie przywroci.Jemu jest bardzo smutno jak patrzy na Ciebie zaplakana..Modl sie kochana za Tatusia,teraz modlitwa a nie lzy ..sa mu potrzebne...Jestem obok Ciebie i tule..Buziaki
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #189  Wysłany: 2011-02-27, 11:50  


ma_ka, przegapiłam urodziny Twojego Tatusia. Wszystkiego najlepszego.
Trzymaj się, wiem jak Ci trudno i tym bardziej nie znajduję słów pocieszenia. Trzeba przeczekać, wypłakać się, zdołować i zwyczajnie po swojemu przeżyć swoją żałobę...tak jak to czujemy w danej chwili. Nic nie przyśpieszać, nic na siłę.
Apatia to tez jaki stan, w ten sposób reagujesz na tartę ukochanej osoby i w tym miejscu również mogę się z Tobą solidaryzować.

Siły życzę. Przytulam ciepło.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
ma_ka 



Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 233
Skąd: Człuchów/Miastko

 #190  Wysłany: 2011-02-27, 18:14  


Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa i życzenia dla tatusia. Na ewno sie z nich bardzo cieszy. Dzisiaj byłam w Człuchowie na grobie taty. Zapaliłam znicz urodzinowo - imieninowy(bo tato ma jutro imienieny, oba święta tak blisko siebie, zawsze było łatwo kupować mu prezent, był jeden ogólny - łatwizna?) Jest mi bardzo, bardzo xle. A dodatkowo strasznie zmarzłąm. Teraz pijemy z męzem grzańca i wspominamy tatusia...
_________________
Kamila
 
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #191  Wysłany: 2011-02-27, 18:42  


Szkoda że jesteś tak daleko,bo bym cię mocno przytuliła |przytula|
Kamilko a jak mamusia sobie radzi?
 
ilka_wanilka 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 76
Pomogła: 7 razy

 #192  Wysłany: 2011-02-27, 19:20  


:tull:
_________________
co zesłał los trzeba będzie zwalczyć!
 
IzaM 



Dołączyła: 16 Gru 2010
Posty: 44
Pomogła: 12 razy

 #193  Wysłany: 2011-02-27, 19:43  


Witaj Kamilo,

Jest mi bardzo przykro, że Tobie rak również odebrał ukochaną osobę. Tata mojego męża odszedł już prawie 9 lat temu - zmarł 3 miesiące po diagnozie, również na raka płuc.

Chciałabym napisać, że z czasem będzie Ci lepiej, łatwiej, ale tak nie jest. Widzę, że mój mąż każdego dnia wspomina ojca, myśli o nim, często mówi: Tata cieszyłby się, że wybudowaliśmy drewniany dom, on tak lubił prace w drewnie... I płacze za każdym razem kiedy jeździmy odwiedzić Tatę na cmentarzu. Tata zmarł kilka miesięcy przed naszym ślubem, nieco ponad rok po jego śmierci urodził nam się syn - wnuk, którego Tata nigdy nie poznał i który nie będzie miał żadnych wspomnień związanych z Dziadkiem, chociaż my wiemy, że Dziadek rozpieszczałby go do bólu i byliby świetnymi kumplami...

Czas nie goi ran w dosłownym znaczeniu, upływ czasu sprawia, że widzimy tylko te dobre wspomnienia związane z naszymi bliskimi, którzy musieli nas opuścić i dalej trzeba iść bez nich. Pamiętam, że zaraz po śmierci Taty często widzieliśmy go we wspomnieniach jako schorowanego, pozbawionego sił, mówiącego od rzeczy, odmawiającego ulubionych potraw - takiego jakim był tuż przed śmiercią. Ale każdy dzień pozwalał zapominać o tych złych chwilach, każde kolejne święta były okazją do wspominania Taty kiedy jeździł na ryby, dłubał coś w swojej pakamerce. Te wspomnienia wywołują wciąż łzy, ale jednocześnie uśmiech - naszych bliskich nie ma już z nami ciałem, nie możemy się do nich przytulić, zapytać o radę. Ale jednocześnie czujemy ich obecność - w naszych wspomnieniach, w nas, w naszych dzieciach, które są tak podobne do swoich dziadków czy babć :)

Przytulam Cię mocno,
Iza
 
ma_ka 



Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 233
Skąd: Człuchów/Miastko

 #194  Wysłany: 2011-02-27, 21:29  


Dzękuję iwona2010, ilka_wanilka za obecnośc w moim zyciu w momencie, w jakim tego najbardziej potrzebuję... Iwonko, ja też bym bardzo chętnie się do ciebie przytuliła...

IzaM bardzo, bardzo ci dziękuję za te słowa. Pokrzepiły nieco moją duszę. Bardzo mi miło, że odwiedziłaś mój wątek, praktycznie już zakończony jak i rozdział mojego życia pt: tato.
Jestem wam wszystkim dozgonnie wdzięczna:)
_________________
Kamila
 
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #195  Wysłany: 2011-02-28, 08:17  


|przytula|
Kamilko w każdej chwili jestem do twojej dyspozycji.Przytulam.
Uściski od mojej mamusi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group